İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yatakvip ortaklık sistemini kullanan varmı?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Odeme alanlar; odemelerinizi belgeleyebilirmisiniz?

Bunu sormamin nedeni forum kullanicilarini korumak, negatif duyumlar ulasti ancak elimizde bir kanit yok.

Ek olarak odeme yapan sirket/kisi vergi dairesi yada fatura bilgilerini iletebilirse magduriyet olmayacaktir.

sarıxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belge yok ama bankaya yattı sevsevilde onların birleştirmemesi dahai yi kazanç saglamasıdır.bizde bu forumdayız ve paylaşım yapıyoruz güvendigimizden gökhamn biliyor beni bende bişeyden faydalanmasam arkada durmam bende her pazartesi ödeme alıyorum.

en yakın zamanda kahraman abiyi çagırıyorum gelirse daha iyi bir anlatım yapacaktır.

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
int. şb. 'ne gir. screen çek bitanede bakalım bizde kardeş. ben sitede ödeme zamanı ödeme eşiği gibi şeyleri göremedim. gözümdende kaçmış olabilir..

sarıxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msnde söyledim daha görmedi yakın zamnda gelir.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Benim banka hesabım internet işlemlerine kapalı olduğu için herşeyi bankamatikten yapıyorum doğal olarak size ekran görüntüsü olarak sadece yatakvipteki raporlarımı koyabilirim.Aşağıdakiler kaba raporlar.Ayrıntılı rapor isterseniz onuda koyarım:

adszsn2.jpg

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Sitedeki sorunlar giderilmiş artık açılıyor ve hızlı..

sarıxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün 157 üye çıkarmısım süper:) bakalım hayırlısı ile bugun ne kadar çıkarıyoz.gerçekten karını görüceksiniz arkadaşalr

WmDestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yatakvip bence şuanda arkadaşlık sitelerinden en çok para kazandıran sitesidir ödeme sıkıntı yok site 12 ile gece 1 arası ortaklık sistemi güncellendiği için kesinti olabilior

R10 Da Nicki Kahraman

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
dün 157 üye çıkarmısım süper:) bakalım hayırlısı ile bugun ne kadar çıkarıyoz.gerçekten karını görüceksiniz arkadaşalr

Ali senin şu sitelere bide benim banneri koyalım 1 günlüğüne :D

Sistem ileride anlık güncellemeye geçecekmiş..

sarıxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilerde tabikide gökhan neden olmasın;) az çıkıyor üye ama ben bunu 250 olarak çıkarsam iyi olur

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ali sen youtube blogun dışında başka biyerde kullanıyomusun yatakvipi?

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bi deniyim dedim ama 2 akşamdır site açılmıyor, deniyemeden patladımı nedir?

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu anda açılıyor lakin site sürekli saldırı alıyor.
Kahraman kullanıcıya daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için yurt dışına taşımıyor ancak tahmin edebilceğiniz gibi TR de saldırılara karşı gelebilmek için çok para harcanması gerekiyor sağlam firewall vs. onlarda bunların alt yapısını sağlıyorlar. O yüzden aralıklarla sıkıntı yaşayabilirsiniz.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Sitenin sahibiyle farklı şekilllerde alışveriş yapmıştık ödemede vs. sorun yaşamadım. Benim kanaatimce güvenilir birisi.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Site genellikle açık oluyor ama güniçinde bikaç saat kapalı kalabiliyor.Aşırı şekilde saldırı alıyor site..

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben bunun raporlarından hiçbişey anlamadım.

Garantiask.com 'da bu kişinin mi?

sarıxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garanti aşk bende aldıum bakalım ne olck yatakvipteki sorunlar çözülüyoır yakın zamnda

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5