İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yatılı dershane

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bulunduğunuz ilde Üniversiteye hazırlık amaçlı herhangi bir cemaat vs ile bağlantısı olmayan yatılı kurslar mevcut mu!

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
war. heryerde olduğu gibi....
sorma sebebinizi öğrenebilir miyiz?

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer Üniversiteye bulunduğu il dışında yada bir ev tutarak! ortak bir dershaneye giderek hazırlanmak isteyenler var ise google gibi yerleren veya başka bir yerden aylık bir geliri varsa o arkadaşlarla temasa geçebilirm!

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açı dershanelerinde var diye duymuştum ama emin diğilim bi araştırın isterseniz..

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google gelirli ev arkadaşı aranıyor :) güzelmiş

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birilerini şucu bucu diye ayırmak yanlış. yarın birgün sizi de alakasız olduğunuz katagoriye atabilirler..

arkadas cemaat vs baglantısı olmayan demiş bende onun için bunu yazdım benım kımseyı ınanıslarından ya da yasam tarzlarından dolayı kategorıze ederek su sucu soyle yapar bu bucu boyle yapar gıbı bır seyim yok tepkinizi verirken konun bütününe hakim olmanızı degerlendirmelerinizi ona gore yapmanızı öneririm

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Boş öle yatılı felan..

Biz çalışdıkda kazandık zamanında :)

Özellikle yatılı araman senin seçeneklerini kısıtlar..otur 1 sene sık kendini çalış kazan..

google a ve oradan gelen parayıda 1 yıl almayıver..

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
arkadaşım şu şekilde de yapabilirsin. Sana bir örnekle açıklim.

Ben trabzonda K.T.U okuyorum. Ve geçen sene özel bir yurtta kaldım. Ve hiç birşekilde senin dediğin ifade ile cemaat vs. bağlantılı değil. Yurtta üniversite öğrencisinden çok üniversiteye hazırlanan ve dersaneye giden öğrenciler vardı. Gitmek istediğin dersaneye yakın bir yerde bir yurda çıkabilirsin mesela. İlla eve çıkmana gerek yok bence.

Böyle bir uygulamada yapabilirsin mesela...

Şimdiden sana Ö.S.S'de başarılar dilerim.

DipNOt: İnşallah İSTEDİĞİN bölüme gidersin...

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Macera yaşamayı ileriki yıllara bırakın, sıcak evinizde hazır yemeğinizle elinizden geleni yapın ve bir dershaneye gidebildiğiniz içinde mutlu olun. (iyi bir öğrenci iseniz ayrıca bir dershaneye de gerek yok gerçi)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Macera yaşamayı ileriki yıllara bırakın, sıcak evinizde hazır yemeğinizle elinizden geleni yapın ve bir dershaneye gidebildiğiniz içinde mutlu olun. (iyi bir öğrenci iseniz ayrıca bir dershaneye de gerek yok gerçi)

Evet mantık zaten öyle ama bunuda imkansız kılıyorlar ..

Çünkü nasıl bir eğitim sistemimiz varsa okulda değilde dershanede öğretilenler çıkıyor ÖSS de .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5