İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yavaşlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar..
Ben Genellikle Geceleri Online Oluyorum ve Forumda Ciddi Derecede Kasmalar Meydana geliyor.

Bunu Test Ettim. Diğer Forumlara girdim Herhangi bir yavaşlık göremedim..

Forumdaki Yavaşlamaları Hisseden Varmı ?

Arasıra Sayfa Görüntülenemiyor Diyor.

Yorumlarınızı Bekliyorum.!

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende aynı sorunu yaşıyorum ve bazı yabancı sitelerde de oluyor aynı sorun,sanırım telekomun yurt dışı çıkışlarında yine bir sorun var.

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Forum'un Barındığı Sunucu Hangi Ülkede Acaba? biLen varmI ? Almanya Olmadığı Kesin. Cünkü Benim SunucularImda Almanya'da ve herhangi Bir Sorun Yok.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Forum'un Barındığı Sunucu Hangi Ülkede Acaba? biLen varmI ? Almanya Olmadığı Kesin. Cünkü Benim SunucularImda Almanya'da ve herhangi Bir Sorun Yok.

Hosting isi yapan birisinin, gezindigi sitenin hangi ulkede oldugunu bulamamasi ilginc,,

Iyinet Theplanet'te bariniyor, amerika yani,,

C

CukurovaHost

Misafir
evet geceleri bende çok yavaş bağlanıyorum siteye ama bende sadece bu site böyle oluyor diğer sitelerde birşey yok neyse inş bir sorun yoktur...

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hosting isi yapan birisinin, gezindigi sitenin hangi ulkede oldugunu bulamamasi ilginc,,

Iyinet Theplanet'te bariniyor, amerika yani,,

Siz KalıpLaşmışsınız Sanırım..
Burda Bir Kaç Kendini biLmez Ukala İnsan. Aynı Senin Gibi Olur Olmadık Laflara Girip İnsanlarIn Sinirini Bozabiliyor..

Evet Ben Hosting isi yapiyorum Ve hiçbirsey biLmiyorum.
ne Olcak Simdi?

AsIcakmısınız beni? hl?

Once Actığım Konuya Cevap Vereceksen Konu İle İlgili Cevaplar ver. İnsanLarI Aşağılamayı Birakin..

Ne Garip İnsanLarsInız Ya..

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz KalıpLaşmışsınız Sanırım..
Burda Bir Kaç Kendini biLmez Ukala İnsan. Aynı Senin Gibi Olur Olmadık Laflara Girip İnsanlarIn Sinirini Bozabiliyor..

Evet Ben Hosting isi yapiyorum Ve hiçbirsey biLmiyorum.
ne Olcak Simdi?

AsIcakmısınız beni? hl?

Once Actığım Konuya Cevap Vereceksen Konu İle İlgili Cevaplar ver. İnsanLarI Aşağılamayı Birakin..

Ne Garip İnsanLarsInız Ya..

Soruna cevap verdim ya, daha ne konusuyorsun ?

Madem hicbir sey bilmiyorsun (ki ben oyle bir sey demedim, kendin soyluyorsun) birak da hosting isini bilenler yapsin,,

Herneyse, kolay gelsin,,

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birakmiyorum Kardesim. Ben hiçbirşey biLmiyorum Oke?
Birakmiyorum Bende bu isi yapicam..
VarmI itirazI Olan?

Benim Bu Sitenin Hangi Ülkede Barındığını biLmem Problem değiL. DNS cekerek Nerede Olduğunu Elbette öğrenebilirsin.
Fakat Burda Amaç İnsanları bilgilendirmek..
Ben Soruyorum ki İnsanlar merak edip Sitenin hangi ülkede olduğunu kendi gözleri ile görsün..

Takıyosunuz Arkanıza Gold Member'leri. Sonra Adamız Diye dolaşiyosunuz PiyasaLarda..

Ne güzeL istanbuL be...

Neyse Konuyu Kapatsin Yonetici ArkadasLar Lütfen..
Yine Açtığım Bir Konu, Kendini biLmez bir uKala'nın bir kaç Dengesiz Haraketi iLe Konu Dışında Tartışmaya yoL açtı..

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birakmiyorum Kardesim. Ben hiçbirşey biLmiyorum Oke?
Birakmiyorum Bende bu isi yapicam..
VarmI itirazI Olan?

Benim Bu Sitenin Hangi Ülkede Barındığını biLmem Problem değiL. DNS cekerek Nerede Olduğunu Elbette öğrenebilirsin.
Fakat Burda Amaç İnsanları bilgilendirmek..
Ben Soruyorum ki İnsanlar merak edip Sitenin hangi ülkede olduğunu kendi gözleri ile görsün..

Takıyosunuz Arkanıza Gold Member'leri. Sonra Adamız Diye dolaşiyosunuz PiyasaLarda..

Ne güzeL istanbuL be...

Neyse Konuyu Kapatsin Yonetici ArkadasLar Lütfen..
Yine Açtığım Bir Konu, Kendini biLmez bir uKala'nın bir kaç Dengesiz Haraketi iLe Konu Dışında Tartışmaya yoL açtı..

Tamam haklisin, devam et.

Ha bu arada; Gold Member bir rutbedir. Mesaj sayina gore rutbelendirilirsin,, Kimseyi arkama aldigim yok, ben neysem o'yum,,

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slim_Boy bence haksızsın hocam . Karışma adama illa bilicek diye bişey yok
küçük duruma düşürmeye ne hakkın var ?

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slim_Boy bence haksızsın hocam . Karışma adama illa bilicek diye bişey yok
küçük duruma düşürmeye ne hakkın var ?

Hosting isini faturasini keserek, burosunda oturarak yapanlar para kazanamazken, whois cekmeyi bilmeyenlerin para kazanmasini kendime yediremiyorum,, Umarim ne demek istedigimi anlamissindir,,

Kolay gelsin,,

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benım sıtelrde houston da yatıyor ve cok zorlandım dun gece saat 12 dn sonra telekomun kablolarını bırılerı yokluyo galıba yine marmarada :D

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hosting isini faturasini keserek, burosunda oturarak yapanlar para kazanamazken, whois cekmeyi bilmeyenlerin para kazanmasini kendime yediremiyorum,, Umarim ne demek istedigimi anlamissindir,,

Kolay gelsin,,

Kardesim Senin İşin Gücün yokmu?
Sen Baksana dalgana.Kessene Sesini Halendaha Ne Dirdir Ediyosun..
Eğerki Sorun Fatura keserek bürosunda oturarak hosting satısı yapanları desteklemekse git duygularını başka başlıkta tatmin et..

Burası yeri değil..
Once Açtığım konuya saygı duy Ondan Sonra Fatura ile büro ile iş yapanlara arka cık..

Terbiyesiz İnsan.!

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardesim Senin İşin Gücün yokmu?
Sen Baksana dalgana.Kessene Sesini Halendaha Ne Dirdir Ediyosun..
Eğerki Sorun Fatura keserek bürosunda oturarak hosting satısı yapanları desteklemekse git duygularını başka başlıkta tatmin et..

Burası yeri değil..
Once Açtığım konuya saygı duy Ondan Sonra Fatura ile büro ile iş yapanlara arka cık..

Terbiyesiz İnsan.!

Arkadaslar diyorum ya; bu isi hakkiyla emegiyle yapan kisiler para kazanamazken, bu sekilde tavirlarla mesaj yazan insanlar para kazaniyor ya, iste bunu hazmedemiyorum,,

Herneyse, kim ne biliyorsa kendisine kalsin,, iyi calismalar

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Boş İnsansIn Slim Boy.. :) Boşuna Nefes tüketiyosun..

- Rep vermekle beni cezalandırdığını düşünebilirsin fakat unutmaki verdiğin - Rep bile senin kadar sanal :)
Ne hallere düştün iyinet..
Coluk cocukla yüzgöz ediosun beni..
Bak Evladım işine yorma beni burlarda
git vergi levhası ile hosting sat..
hatta bende alayim 2 GB lik bir Reseller.
Fiyati nedir? :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Boş İnsansIn Slim Boy.. :) Boşuna Nefes tüketiyosun..

- Rep vermekle beni cezalandırdığını düşünebilirsin fakat unutmaki verdiğin - Rep bile senin kadar sanal :)
Ne hallere düştün iyinet..
Coluk cocukla yüzgöz ediosun beni..
Bak Evladım işine yorma beni burlarda
git vergi levhası ile hosting sat..
hatta bende alayim 2 GB lik bir Reseller.
Fiyati nedir? :)

sana tek bi konuda katılıyorum zeka yaşı cocuklarınkini geçmeyenler takılmaya başladı artık buraya ,sovundukları şeylere kendileri bile inanmazken saldırıya geçiyoler ilginç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5