İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yawhoo.Net E saldırmayın artık!!!

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yawhoo.Net Acıklaması-Suclamalara

Merhaba ben Emrah,
bu forumdaki nickim drstranger. 2003 senesinden beri bu foruma uyeyim. Ancak aktif olarak son 4-5 aydır bu forumda faaliyette bulunmaktayım.
Bi kac gun cevap vermedim, cunku hem yapılan bu saygısızlıklardan ıgrendigim konuyu dallandırıp budaklandırmak istemedigim hemde, yakın zaman once gecirdigim bi operasyon nedeniyle bi sure yataktan kalkamadıgım icin cevap vermedim.
Zaten olaylardan oyle bunaldım oyle bunaldım ki, sırf kendimi toparlamak icin bi sure nette fazla faal olmamaya karar verdim.

ps: bu arada gecmis olsun dileklerini ileten tum webmaster arkadaslara ayrıca tesekkur ederim :)

***Biz bu projeyi uygulamaya koymaya niyetlendigimiz gunden beri o kadar saldırıya ve elestiriye maruz kaldık ki artık sayısını hatırlamıyorum. Her gun irili ufaklı saldırılar geliyor...neden bilmiyoruz???

Biraz agır konusacam ama sozum kesinlikle meclisten dısarı, bu lafların kime ve kimlere gittigini herkes cok iyi biliyor.

Bi cok soruya yanıt asagıda....

----gelelim suclamalara:
-------------------------------------------------------------------------
1-) Neden yawhoo.net bir toplist? Madem yarısma duzenliyosun neden toplist yapıyosun?
------------------------------------------------------------------------
cevap: Yawhoo.Net bir toplist, cunku niyetimiz bir webmaster sitesinden bu ise gonul vermis arkadasların sitemizden daha cok hit kazanması [(nitekim son gunlerde cıkıslarımıza bakan webmasterlar olayın farkında :)]
bu yuzden dolayıdır ki, hem daha cok uye toplayabilmek sponsor sartı olan 200 rakamına daha cabuk ulasabilmek icin toplist yontemini benimsedik...

hata mı?

2-) Neden sitenin ismi yawhoo.net?
Ben netteki bi cok sitenin neden google benzeri oldugunu soruyor muyum?
ve hergecengun bu modanın neden arrtıgını....

ha bazıları bu olay senin yuzunden oldu diyor.... sen boyle hinlik yapmasaydın internetimiz daha temizdi sen taklitcisin diyolar? o yuzden hedefimiz sensin.

elinizi vicdanınıza koyun, birebir calıntı siteler varken ismine logosuna kadar.
elestirilere maruz kalmıyorda ben neden her fırsatta elsetiriyorum...
sadece turkiyede degil bir cok firmanın bir cok taklit isimlisi dunyada boy gosteriyor... simdi bu siteler kalitesiz mi? hepsi kendi capında marka olmus durumda ustelik bi cogu sitesi. !!! microsoft un allah bilir kactane kopyası vardır nette????
-----------------------------------------------------------------------
3-) Sen kim oluyosunda bu odulleri verecegini soyluyosun?
----------------------------------------------------------------------
Arkadasım ben stajımı Academy English de yaptım, bu kurumla ingiltereye gittim 7 ay kaldım dondum ve gene gidecem. Üniversitede MYO bunyesinde gezmedigim sınıf bu olay(yurtdısı egıtım icin) icin bolmedigim ders kalmadı...
isteyen arastırsın HIKMET TOLUNAY MYO. BURDUR-BUCAK, ogretim gorevlilerine sorun beni bari biraz onlar anlatsın... Ramazan Arslan Hoca var mesela.....

Su an bu kurumda freelance olarak YurtDısı Egitim dAnısmanlıgı yapıyorum.
50 kere soyledim buyrun bakın www.kariyeredu.com/biz.htm yada www.kariyeredu.com/biz.html

tabiiki ben bunu kendim vermiyorum sponsorum vericek, hostuda sponsorum vericek. ha zor olan ne katılım sayısının yuksek olması gerekiyor..
Ama inanıyorum o da olacak!!!!!!
4-) Neden pop-up actırıyorsun?
Benim bu konuda destek olan arkadaslardan ozel bir talebim olamadı
hitmp3tr.com da bu yarısmanın mimarlarından pop-up acıyorsa sana ne oluyor?

tanıtmayalım mı kendimizi?

5-)Forumda bazı arkadaslar reklam yapıyosunuz dedi.
Evet densizin biri cıkıyor ve surekli calıstıgım kuruma dil uzatıyor, arkadaslarıma tas atıyor....

bende aman abi ne guzel ya sen Academy i karalamaya devem mı et diyim?
ne iyi yapıyosun arkadasım mı diyim.

Bu olumsuzlukları goren biri Academy yada digerleri hakkında ne dusunur?

savunma yazmayalım mı? yarın oburgun forundaki yazıları okuyan bi kimse bu kuruma gelince biz ne cevap vericez?
6-) Sen nasıl oldu da cıktın gazetede haber oldun? Acaba fotomontaj mı?
(Vatan Gazetesi My Pc)
-----------------------------------------------------------------------
yani bu bana zaman zaman gelen soruya yada yuh diyorum bisey demiyorum.

YAZACAGIM DAha cok sey var, saygı sınırlarını ılk kez belli oranlarda astı isem
forumdaki herkesden adminin den moderatorune ve tum uyelere kadar
cok ozur dilerim.

Emrah BAYILDIRAN

benle iletisim kurmak isteyen destek olmak isteyen yeni arkadasların oldugunu biliyorum lutfen bana [email protected] adresine mail aatarak yada msnden ulasın.

p.s: umarım cevabın dozu cok fazla kacmamıstır. Henuz kimseden hic bi cevap gormedim. Ve tabiiki malum sahıstan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5