İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yaz Tatili Boyunca Sürekli Çalışabileceğim iş arıyorum.

lordhaseky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yaz tatili boyunca çalışabileceğim bir iş arıyorum.Duruma göre okul zamanıda hafta sonları çalışabilirim.

LordHaseky ne yapar?
-Post atar , konu kasar.
-Özgün makale yazar , ReWrite yapar.
-Konulara kaliteli özgün 2-3 cümlelik yorum atar.
-Sitenizde Editör olarak çalışabilir.
-Wordpress , vBulletin , Mybb kurulumu - eklentimi kurulumu ve tema Türkçeleştirilmesini yapar.
-Müşteri destek temsilcisi olarak çalışabilir Livezilla - Livesupport vb.(Hostcuda yada MMORPG E-pin sitelerinde çalışabilirim her oyunla ilgili deneyimlerim vardır.Knight Online - Silkroad - Metin2 ve birsürü online oyun)

İşime bağlıyımdır ve titiz çalışırım.Kendi sitem gibi ilgilenirim.Asla işimi ertesi güne aksatmam.
Yalnız arkadaşlar dikkatinizi cekmek isterim Sürekli diyorum.

not : Lütfen konuma bende iş arıyorum diye yazmayın arkadaşlar onun yerine konunuzu açın

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
PM atıyorum, sürekli çalışabiliriz, siteyle ilgilenemediğim için; ikincil, rutin, yüksek adetli ve süreklilik gerektiren işler verebilirim sana. Benim için, senin kaliteli işlerine inancımın olması ve güvenilirliğin önemli.

Post atmak, konu kasmak, özgün makale yazmanı istemek, sahte yorum yapmanı istemek, editör olarak çalıştırmak gibi niyetlerimi olmaz.

Şimdilik WP kurulum ve editlemek, müşteri desteği yapmak gibi bir hizmete de ihtiyacım yok.

Sana başka işler düşünüyorum, inan bana sabırlı biriysen çok daha kolay işler, yeter ki zeki ve dikkatli ve boş vakti olan sabırlı biri ol.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ingilizce yapabilir misin bu söylediklerini?

youpolly

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaz bitince web sitelerimin yönetimini size devredebilirim.şu an hepsi tasarım aşamasında.
siteler 1 aya kadar açılacak.reklam gelirleri tamamen senin olabilir

lordhaseky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PM atıyorum, sürekli çalışabiliriz, siteyle ilgilenemediğim için; ikincil, rutin, yüksek adetli ve süreklilik gerektiren işler verebilirim sana. Benim için, senin kaliteli işlerine inancımın olması ve güvenilirliğin önemli.post atmak, konu kasmak, özgün makale yazmanı istemek, sahte yorum yapmanı istemek, editör olarak çalıştırmak gibi niyetlerimi olmaz.

Şimdilik WP kurulum ve editlemek, müşteri desteği yapmak gibi bir hizmete de ihtiyacım yok.

Sana başka işler düşünüyorum, inan bana sabırlı biriysen çok daha kolay işler, yeter ki zeki ve dikkatli ve boş vakti olan sabırlı biri ol.

pm cevaplandı

Ingilizce yapabilir misin bu söylediklerini?

ne yazıkki yapamam fakat google translate ile cevirebilirim

yaz bitince web sitelerimin yönetimini size devredebilirim.şu an hepsi tasarım aşamasında.
siteler 1 aya kadar açılacak.reklam gelirleri tamamen senin olabilir

simdi lazım hocam

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi