İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YAZAN KAZANIR !

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Kullanım şartlarını okuyun iyice, makalenizin kullanılacağının garantisini vermiyor. Ben güvenemedim ve denemedim, fazla detaylı geldi kullanım şartları.

ulkembetil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kullanım şartlarını okuyun iyice, makalenizin kullanılacağının garantisini vermiyor. Ben güvenemedim ve denemedim, fazla detaylı geldi kullanım şartları.

Yorumunuz için teşekkür ederim ... Yani tavsiye etmiyorsunuz ?

Birde aklımı kurcalayan ne kadar sürede kabul edilir veya edilmez ?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Sistemi incelediğim kadarıyla şu şekilde işliyor:

Belli konularda makale siparişi alıyor site.

Bu konuları sitede yayınlıyor, sizde seçtiğiniz konuda makale yazıp gönderiyorsunuz.

Siparişi veren kişi makalenizi beğenirse, o zaman ödeme alıyorsunuz. Ama beğenmezse boşa yazmış oluyorsunuz.

Şurayada bir bak lütfen, ödeme aldım diyen bir üye var:
http://forum.iyinet.com/istek-sikay...landirici-boyalikedi-ve-yazankazanir-com.html

ulkembetil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim hocam luklesin isimli arkadaş ile konuşmuştum zaten ...

Acaba geri dönüş ne zaman olur makaleyi yazıp bekleyecekmiyim ve olumsuz da olsa bir vecap gelecekmi acaba ?

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ertesi gun mesai saatleri icerisinde bakip kontrol ediyorlar, 13-14 civarlarinda... Baska sorusu olan varsa sorabilir cunku gecen cuma tekrar odeme aldim bu siteden :D

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
5TL için ödeme yapıyorlar mı hemen yoksa belli bir min. ödeme limiti var mı üstadım ?

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Yok, 5 tl icin bile odeme yapiyorlar. ben onceki hafta 25 gecen hafta da 70 Tllik odeme aldim, hala da yazmaya devam ediyorum

ulkembetil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok, 5 tl icin bile odeme yapiyorlar. ben onceki hafta 25 gecen hafta da 70 Tllik odeme aldim, hala da yazmaya devam ediyorum

üstad çok teşekkür ediyorum eline sağlık ...

Bende hemen başlıyorum eğer bende alırsam hemen yazacağım ... İyi forumlar

senemre84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de gecen hafta 20 tl ödeme aldım. cumadan cumaya ödeme yapıyorlar,sitede belirtilen formatta ve kurallarda yazarsanız sorun olacağını sanmıyorum. bence gayet başarılı bir sistem.

rahnansaika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende dün itibariyle üye oldum, deneme yazımı kabul ettiler ve sonrasında "yılbaşı ağacı süslerken nelere dikkat etmeliyiz?" gibi ilginç bir konuda makale yazmamı istediler. Makale için 5 tl ödeme yapacaklarını vaad ediyorlar ve bu makalenin en az 400 kelime uzunluğunda olması gerekiyor. Gerçek anlamda makale yazarı olan biri için 400 kelime hem istenenin anlatılması hem de daha fazla kazanç sağlanması açısından olumlu bir yön olarak nitelendirilebilir. Lakin...

Oturdum bu ilginç konu hakkında bir yazı yazdım, google görsellerden de 2 tane içeriğe uygun resim ekledim yazıma... Heralde 15 dakika boyunca yazdığım yazıyı eklemeye çalıştım. "Bana göre" saçma ve gereksiz derecede teferruatlı olan bu sistem, (yaşadıklarım doğrultusunda konuşuyorum) düzgün bir şekilde çalışmıyor. Yazıyı ekmeyi bitirip, kaydet&gönder butonuna her bastığımda hata mesajı aldım. Son 2 denememde ise sayfa görüntülenemedi. Tabi sonunda pes ettim.

Bu yazdıklarım tamamen benim yaşadıklarım olup, şahşi görüşümü içermektedir. İlla ki bu sistemi etkin bir şekilde kullanıp, para kazananlar da vardır. Saygı duyarım ama olay benlik değil... Üye olmak isteyenlere "kabaca" dahi olsa bir fikir vermek istedim.

Uzun lafın kısası "YAZAMADIM KAZANAMADIM" şeklinde özetlenebilir.

Buraya kadar sıkılmadan okuyan herkese teşekkür ederim.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bende dün itibariyle üye oldum, deneme yazımı kabul ettiler ve sonrasında "yılbaşı ağacı süslerken nelere dikkat etmeliyiz?" gibi ilginç bir konuda makale yazmamı istediler. Makale için 5 tl ödeme yapacaklarını vaad ediyorlar ve bu makalenin en az 400 kelime uzunluğunda olması gerekiyor.

Oturdum bu ilgin konu hakkında bir yazı yazdım, google görsellerden de 2 tane içeriğe uygun resim ekledim yazıma... Heralde 15 dakika boyunca yazdığım yazıyı eklemeye çalıştırm. "bana göre" saçma ve gereksiz derecede teferruatlı olan sistemleri düzgün çalışmıyor. Yazıyı ekmeyi bitirip, kaydet&gönder butonuna her bastığımda hata mesajı aldım. Son 2 denememde ise sayfa görüntülenemedi.

Tabi sonunda pes ettim. Bu yazdıklarım tamamen benim yaşadıklarım olup, şahşi görüşümü içermektedir. İlla ki bu sistemi etkin bir şekilde kullanıp, para kazananlar da vardır. Saygı duyarım. Benlik değil... Üye olmak isteyenlere "kabaca" dahi olsa bir fikir vermek istedim.

Buraya kadar sıkılmadan okuyan herkese teşekkür ederim.

İşin özünü örnekle açıklamışsınız.Konuyu görünce donup kaldım :D

karub455

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bende dün üye oldum 1 makale yazdım 3 saniye sonra onaylandır. 1 saat sonra bir makale daha yazdım bugün oldu hala onaylanmadı neden acaba

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5