İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yazar aranıyor

I

iyinetmakaleci

Misafir
arkadaşlar bu ilana uyup irtibata geçmeyin. dolandırıcıdır. makale yazdırıp başta ödeme yapıp daha sonra yapmıyor

aliserkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
arkadaşlar bu ilana uyup irtibata geçmeyin. dolandırıcıdır. makale yazdırıp başta ödeme yapıp daha sonra yapmıyor

Kardeşim seni işten attığım için mi her şeyde bana yorum yazıyorsun?Adam olsaydın kopya makale göndermeseydin.Kücücük aklınla benimle oyun oynama.Kopya makale gönderdin bende işine son verdim.Adam olSana ben düzenli iş verdim.Sen gittin beni rezil ettin.Kopya makale verdin sana güvendik kontrol etmedik siteye girdik.Müşterinin sitesi spama düştü.Aklın olsaydı sen ssana verilen sürekli işi kaybetmezdin.Bir makalenin %5 i kopya olsa anlarım ama senin yazdığın ve senin yüzüne spama düşen sitede toplam 15 yazı kopya cıktı.Senin yüzünden editörlük yaptığım iki siteyi kaybettim 1000 tl alacağımı alamadım.Şimdi kalkıp bana buralardan masal okuma aklını başına al

I

iyinetmakaleci

Misafir
makale

şimdi öyle mi oldu. bana gelip diğerleri kopya yollamış seninle yola devam edeceğiz diyen sen değilmiydin. şimdi öyle böyle konuşma. her yazara aynı şeyi söyleyip gönderdiğimiz makaleleri sitelerde yayınlayıp ücretlerini ödememezlik yapma. benimle konuşmalarının fotoğraflarını atarım buraya görürsün o zamn

hesapkayan44

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
adam güvenilirdir. sıkıntı yok sürekli olarak çalışıyoruz

naznisa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bence bu ilana uyup dolandirilmayin 30 tane makale yazdım ne tel açılıyor nede cevap veriyor. böyle insanları allaha hayalle ediyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5