İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yazarından; TOPLIST - HITLIST - MİNİ Arama Motoru

sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar doktordan vosvos gibi başlık oldu . neyse konumuz şu

Toplist - Hitlist - Arama motoru olarak kullanabileceğiniz,
Uzun Yıllar denenmiş orta ölçekli bir scripti satılığa çıkardım.
üstelik Sitenize LİSANSLI.

1 YIL UPDATE Destegi. ( aynı versiyon güncellendikçe size dosyalar email ile gönderilecek)

incelemeniz için
www.sistemelektronik.com Adresinde çalışır durumda

ihiyacı olan webmaster olursa özellikleri de yazarım
yada Script hakkında sorularınız olursa buradan cevaplarım.

Bazı ilgili özellikleri :

* Asp ve access ile çalışıyor. ( yeterli talep olursa mysql ve mssql yada txtdb ye çevrilir.)

* Ziyaretçiler sitenizi Chache eden (kopy yapan) sitelerden yada Arama motoru chache den tıklandıgında size ugramadan Gitmezler. hitler size döner

* auto email gönderir. (email adresini onaylatır)
* 6 banner yada link eklenebilir. her bananerın 4 ayrı durumu olabilir. bunlar
1 üye banneri
2 onay bekleyen banneri
3 uye yok banneri
4 Spam koruma banneri ( spam yapanlar ayrı bir yerde kaydedilir nerden spam yapıldıgı vs. admin için)

* alınan hite + gönderlilen hit eklenir . bu sebeple txt link vermek isteyen site sahiplerine de hitap eder üst sıralara çıkabilirler

* Siteler sahipleri 1 email ile baska siteler ekleye bilir. fakat faklı bir domain olmak zorunda. (eger sadece ilk domainler ile çalışacaksanız düzenlemek gerekli)
Liste sayfalaması sizin dileginiz kadar olabilir (Şuan 40)
site resmi ilk 10 gösteriliyor. fakat oran değişebilir

Daha var. istek olursa kullanım için bir doc hazırlamayı planlıyorum.

Fiyat almak isteyen meslektaşım PM atabilir.

sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
email gönderen bir arkadaşın sorusu üzerine Cevabı burayada yazmak istedim.

evet. arkadaşım var.
üye webmasterların emailleri ve şifreleri kendi yazdıgım mini kripto sistemi ile veri tabanına saklanıyor. veri tabanı çalınırsa yada bakmak isteyen olursa siz dahi göremiyorsunuz email ve şifreleri. her script kullanıcısı için kendi kripto anahtarınızı bir kerelik belirleye bilirsiniz ( siteyi açmadan önce tabi)

buda bir özellik.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5