İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yazarlar eklentisi...

placebo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Haber portalı gibi yoğun içerikli ve kategorili bir siteye bir yazarlar eklentisi kurmak istiyorum. Mesela yazarlarımız ana başlığının altında küçük bir resim, yanında da yazarın adı ve gönderdiği son yazının linki. Yazarın adına tıklayınca tüm yazılarını da görebilsek ne güzel olur. Bildiğiniz böyle kullanışlı bir eklenti varsa yardımcı olabilir misiniz? Eklentiyi aratmak istediğimde anahtar kelime olarak author, list gibi kelimeler kullanmak zorunda kalıyorum, alakasız çok fazla şey çıkıyor, bir türlü aradığımı bulamıyorum. Son çare sizlerden yardım isteyeyim dedim. :utan:

Şimdiden çok teşekkürler...

placebo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok teşekkürler, ancak eklenti linkine tıklayınca WP sitesine yönlendiriyor, sözünü ettiği plugin hangisi, bir türlü yukarıda da anlattığım şekliyle olanı bulamıyorum. Aramaya devam...

dilarabilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
O eklentilerin hepside yazarlar eklentisi hepsini deneyerek istediğiniz eklentiyi kullanabilirsiniz.

placebo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet, hepsi yazarlar eklentisi ve çok fazla sayıda var :) Birkaç tanesini denedim, ama yukarıda da belirttiğim gibisini henüz bulamadım. Bakalım, biraz daha araştırayım, inşallah bulurum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5