İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yazdığım gerçekler neden silindi

goki20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ukashpaysafe kart satışı konusunda dolandırıldığımı yazdım,ama bugün baktım yazdığım şeyler silinmiş...215 tl mi aldılar ve karşılığında hiç bir sey vermediler...Neden bu kişiler hala burda cirit atıyor yetkili arkadaşlar size soruyorum.

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Silinen konu linkin neydi cacheden bakalım harbiden silinmişmi:)

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
dün 100€ karşılığı 215 tl para gönderdim Onur ersoy adına..fakat çevrimdışı oldular.Hemen bankayı aradım.Savcılığa başvurmanız gerekebilir.2iş günü içerisinde bilgi verilir size dediler..bU KİŞİLERİ VAR MI TANIYAN ARKADASLAR!

bu mesajın bulunmakta bundan başka bir şey yazdıysan forumda gözükmüyor

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ayıkmısın bilader tek konun var oda liberty reserve dünün cachesi.. :)?
Yetkililere ne soruyorsun report etmeyi bilmeden kalkıp YETKİLİLER SİZE SORUYORUM yetkililer robotmu her konuyu okuyacak?
3240.jpg

goki20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayıkım dostum,,forumlarda yeniyim de 2.sayfada gördum az önce...Bu ukajsh satan ınsanlar dolandırıcı teşekkür edenlerde sanırım o kişilerin arkadaşları..215 tl ödedım ama ne ukash geldı ne bı sey dekontum var elımde...

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ayıkım dostum,,forumlarda yeniyim de 2.sayfada gördum az önce...Bu ukajsh satan ınsanlar dolandırıcı teşekkür edenlerde sanırım o kişilerin arkadaşları..215 tl ödedım ama ne ukash geldı ne bı sey dekontum var elımde...

Bak güzel kardeşim elinde dekont olmadan kimseye durumu anlatamazsın sebebinide söyleyeyim sana sen bir forumun yöneticisisin ve birisi- diyorki a nickli üye dolandırdı kanıtım yok. Taraf tutacak halleri yok ya birazda onlara hak ver . :)

Nereden ödeme yaptın hangi bankadan?

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Hocam diğer konuda gördüm, başlığı da görünce yazayım dedim. Siz eğer bize kanıt yollamadan böyle atıp tutarsanız, biz bir işlem yapamayız. Yok kanıtları yolladıysanız ve yönetici dostlarımdan birinin gözünden kaçtıysa, lütfen bana tekrar yollayın. Bu şekilde devam ederseniz, haklıyken haksız konuma düşmeniz işten bile değildir.

goki20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Al kardeş dekontum elimde.Savcılığa gideceğim yarın bankadan öyle dediler.savcılıga basvurun dedıler...215 tl ile zengin olmam ama,o 215 tl için mahkemelerde sürünecek..

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Bakın orada sizin ve karşı tarafın bir yığın bilgisi var. Bunlar açık olarak verilmemesi gereken şeylerdir. Kaldı ki ekranda ne varsa kopyalayıp yapıştırmışsınız. Mesajı düzenle dediğim zaman ben bile o bilgileri değiştirebilirim. PM ile ekran görüntüsünü veya dekontun tarayıcıdan geçirilmiş halini yollayın bana.

goki20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş mail adresını verırmısın prınc screenle kopyaladım göndereyım sana

M

makalin88

Misafir
1000 tane insan gördüm savcılıga vereceğim diyen. ama içlerinden 2 tanesi anca verdi. buda dolandırıcıların böyle forumlarda istediğini yapması demek oluyor

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Ben mi anlatamadım bilmiyorum ki... PM - ÖM - Personal Message - Özel Mesajla istiyorum ki forumda kanıt bulunsun. Sen bana maille yolladığında forumda kanıt olur mu? Bence olmaz.

goki20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1000 tane insan gördüm savcılıga vereceğim diyen. ama içlerinden 2 tanesi anca verdi. buda dolandırıcıların böyle forumlarda istediğini yapması demek oluyor

haklısın kardeş..AMa üşenmicem vereceğim.215 tl benim 15 günlük kira param ..

goki20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben mi anlatamadım bilmiyorum ki... PM - ÖM - Personal Message - Özel Mesajla istiyorum ki forumda kanıt bulunsun. Sen bana maille yolladığında forumda kanıt olur mu? Bence olmaz.

ya kardeş özelden o dekontu nasıl gödnercem ben onu anlamadım

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
goki20 zaten senin bu forumda kurallar geregi paypal vb ürünlerde satım ve alım yapman yasak kurallara uyulmadıgında neler oldugunu görüyoruz işte geçmiş olsun demiyorum
bi ders olmuştur senin için :)

goki20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
goki20 zaten senin bu forumda kurallar geregi paypal vb ürünlerde satım ve alım yapman yasak kurallara uyulmadıgında neler oldugunu görüyoruz işte geçmiş olsun demiyorum
bi ders olmuştur senin için :)

iyi de ben bu kişinin ismini başka yerlerde de duydum..Fakat burada da reklam yaptığını gördüğüm için şikayetimi dile getirdim ve insanları uyardım..Eğer benim yazdıklarımı görüyorsa da başına neler geleceğini görmesini istedim..

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
zaten bahsettiğiniz kişinin 12 mesajı var ve 9 tanesi senin kazıklandığını söylediğin(söylediğin diyorum çünkü kimseyi kanıt olmadan zan altında bırakmak istemem. senin yorumun bu) konuda. 2 tanesi replika n97 satmaya çalışıyormuş orda onlarda. ben hiç bir şekilde kayıt olup bir konu açmış kişiye pat diye göndermem 215 tl. 15 günlük kira param diyorsun. nasıl kıyıpta qumar oynadın ozaman. senden önce deneyimli bir kullanıcı alım yapmamış. nasıl bir cesarettir bilemiyorum.
benimde almak istediğim hizmetler oluyor. ama bakıyorum 3-5 mesajı var onlarda satmaya çalıştığı üründe kullanmış. güvenemiyorum. o yüzden başka deneyimli bir kullanıcının alıp yorum vermesini bekliyorum. bu sana ders olsun. tabi bu işin içinde başka bir iş yoksa. eğer haklıysanda savcılığa gerçekten verki bu kişiler rahat rahat dolaşmasınlar bu tarz yerlerde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5