İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yazdığım gerçekler neden silindi

goki20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten bahsettiğiniz kişinin 12 mesajı var ve 9 tanesi senin kazıklandığını söylediğin(söylediğin diyorum çünkü kimseyi kanıt olmadan zan altında bırakmak istemem. senin yorumun bu) konuda. 2 tanesi replika n97 satmaya çalışıyormuş orda onlarda. ben hiç bir şekilde kayıt olup bir konu açmış kişiye pat diye göndermem 215 tl. 15 günlük kira param diyorsun. nasıl kıyıpta qumar oynadın ozaman. senden önce deneyimli bir kullanıcı alım yapmamış. nasıl bir cesarettir bilemiyorum.
benimde almak istediğim hizmetler oluyor. ama bakıyorum 3-5 mesajı var onlarda satmaya çalıştığı üründe kullanmış. güvenemiyorum. o yüzden başka deneyimli bir kullanıcının alıp yorum vermesini bekliyorum. bu sana ders olsun. tabi bu işin içinde başka bir iş yoksa. eğer haklıysanda savcılığa gerçekten verki bu kişiler rahat rahat dolaşmasınlar bu tarz yerlerde.

kARDEŞ bu insanın reklamını başka yerlerdede gördüm diyorum..Araştırırken parayı gönderdikden sonra burdada reklam yaptığını gördum.Ve bazı kişiler o satıcıya teşekkür bile etmiş.Bu kadar ucuz sattığı için...Tabi parayı alıyor sonra bı anda cevrımdısı oluyor.dekont elımde fakat bunu nasıl koyacagım siteye onu bilemedım.

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam en kısa sürede gidin (elinizden geliyorsa sıcağı sıcağına yarın) verin savcılığa bu aralar zaten göz açtırmıyor kimseye emin olun bundan 1 ay içinde dönerler. Ancak dikkatimi çeken şu gönderende alıcıda denizlimi benmi yanlış anladım dekontu?

goki20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam en kısa sürede gidin (elinizden geliyorsa sıcağı sıcağına yarın) verin savcılığa bu aralar zaten göz açtırmıyor kimseye emin olun bundan 1 ay içinde dönerler. Ancak dikkatimi çeken şu gönderende alıcıda denizlimi benmi yanlış anladım dekontu?

Yok gönderen Denizli,,Alıcı demirciler sitesi İStanbul yani

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ha pardon hocam büyük geçmiş olsun. Tekrarlıyorum ama yarın git ver savcılığa adamı. Verirken savcılığa bankadan dekontunu al. 2 satır hemen bir dilekce yazdır ne diyorlar dilekce yazanlara hatırlamıyorum. Durumu anlat yazsın düzenli bir şekilde forumdaki nickleri telefonları hesap numaraları (gerekirse kimlik paylaşım sisteminden ben sana adamı araştırıvereyim isim soyisimden telefon full adresi kütük bilgileri vs..;))
Savcıyada anlat durumu dilekce ile beraber .

goki20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ha pardon hocam büyük geçmiş olsun. Tekrarlıyorum ama yarın git ver savcılığa adamı. Verirken savcılığa bankadan dekontunu al. 2 satır hemen bir dilekce yazdır ne diyorlar dilekce yazanlara hatırlamıyorum. Durumu anlat yazsın düzenli bir şekilde forumdaki nickleri telefonları hesap numaraları (gerekirse kimlik paylaşım sisteminden ben sana adamı araştırıvereyim isim soyisimden telefon full adresi kütük bilgileri vs..;))
Savcıyada anlat durumu dilekce ile beraber .

Kimlik paylaşım sitesinden nasıl araştırılıyor valla iyi olur aslında...

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Azda olsa birkaç bilgi gönderdim kişi hakkında dilekceye ekle rahat işlem yapılsın.. :)

goki20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kps. : Sadece askeri kurumlarda ptt vsde olur oda mesela birisi mektup gönderecek başbakana kimlik kontrolü yaptı personel bu sırada yine şüphe duydu ya sahte kimlikse diye oradan kontrol eder doğru veya değil diye isme havale geldiğinde falan da kullanılır ancak bazı kişilerede verilir başvuru sonucu onaylanırsa. Yarın olsunda bakalım harddiskim gitti sabah yeni hdd'ye geçtim programı yükleyeyimde detaylı bilgi veririm..
Örneğin : http://uyg.jandarma.tsk.tr/kps/GIRIS/frmGiris.aspx

:)

Çok sağol kardeş zaten dilekçeyi doldurdum yarın götururum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5