İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yazı karakter sınırı?

islam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar wp de islami yazılar oluyor tefsir ler vs onları tüm halde tek sayfada gostermek ıstıyorum ama sıstem yapmıyor sayfa goruntulenemedı dıyor...fire fox da ise php yi download etmeye calısıyor :s acaba yazı alanındakı karakter sınırını ne ile asarım bilgisi olan varsa ltf yardım edebilir mi ?

Respect

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıkcası daha önce hiç bu sınırlamayla karşılaşmadım. Böyle bir sınırlama var mı yok mu bilemiyorum ama, eğer dışardan kopyalıyorsan içeriği; göndermeden önce html kodlarına bakmanı tavsiye ederim. Gereksiz kod oldukça vardır muhtemelen, onları temizleyerek veya gereksiz boşlukları kaldırarak bu hatanın çıkma olasılığını düşürebilirsin.
Ama dediğim gibi, daha önce hiç sınırlama olduğunu duymadım veya karşılaşmadım. Hata başka bir şeyden kaynaklanabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5