İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yazık Oldu :S

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Kolay kolay banlanan hesabı açmazlar
Hatta cevap bile vermiyorlar

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Adsense artık banlı domainleri açmıyor..Genellikle bu cevabı MFA site yaptıysan gönderiyolar..Kısacası adwordsde reklamverene kalitesiz ziyaretçi gönderiyosun o yüzden zararlısın..

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Sitemde herhangi bir kural dışı içerik yayınlamadım..Adsense Kurallarına oldukça uygundu..Sitemi tekrar gözden geçiriyorum ve hiç birşey göremiyorum..Eğer reklam verenleri tehdit eden birşey varsa uyarırsanız düzenleyebilirim..

Adsense Banımın Açılmasını İstiyorum..

Saygılarımla xxx xxx
Keşke maili atmadan önce buraya yazsaydın biraz daha detaylı bişiler yazardık.Kalıp ve kesin cümleler kullanıyorsun
iş yazışması diye seminerler veriliyor nedenini şimdi anladım.İki çeşit okuyucu vardır skimmers(göz atıcılar) ve skeptics(şüpheciler) hangisine rastlarsa rastlasın mailin pek olumlu geri döneceğini sanmıyorum
Mailine kesin cevap gelir, ticket id si ile gelmişse tabi
Geçmiş olsun

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yok cevap alıyorsun banlanma sebebi olan sayfa linkini gönderirseniz gerekli degişiklikleri yapılacaktır diye mesaj yaz cevap yazıyorlar

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
arkadaşlar güzel bir cevap hazırlarsanız tekrar gönderebilirim..

Öncelikle hatanı kabul edeceksin (yukardaki mesajında hatayı onlara yıkarak aptal durumuna düşürdün karşı tarafı)
Sonra iyiniyetli olduğunu karşı tarafa sezdireceksin.
Son paragraftada adsensenin senin için ne kadar önemli olduğunu ve ne kadar zor koşullarda adsense hesabı aldığını bildirecen, yayıncı kurallarını çok iyi bildiğini vs bildireceksin
Bu da sana kalmış bişi sana gelen mesajın içeriğini tam bilmiyoruz

aly2400

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle hatanı kabul edeceksin (yukardaki mesajında hatayı onlara yıkarak aptal durumuna düşürdün karşı tarafı)
Sonra iyiniyetli olduğunu karşı tarafa sezdireceksin.
Son paragraftada adsensenin senin için ne kadar önemli olduğunu ve ne kadar zor koşullarda adsense hesabı aldığını bildirecen, yayıncı kurallarını çok iyi bildiğini vs bildireceksin
Bu da sana kalmış bişi sana gelen mesajın içeriğini tam bilmiyoruz

Güzel bilgiler..Yazdığım cvptan ve gelen mailden yararlanarak güzel bi cvp oluşturcak arkadaş varsa sevinirim..

Merhaba xx, Son zamanlarda kayıtlarımızı gözden geçirirken AdSense hesabınızınAdWords reklamverenleri için önemli bir risk oluşturduğunu fark ettik.Hesabınızın yayıncı ağında tutulması reklamverenlerimiz açısındangelecekte mali açıdan zararlı olacağından, hesabınızı devre dışıbırakmaya karar verdik. Bunu, reklamverenlerimizin ve diğer AdSense yayıncılarımızınçıkarlarını korumak üzere alınmış gerekli bir önlem olarak uygulamadüşüncemizi anlayışla karşılamanızı rica ediyoruz. Bunun sizinaçınızdan sıkıntılara yol açabileceğinin farkındayız ve anlayışınız veişbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Hesabınız veya yaptığımız işlemler hakkında sorularınız varsa, lütfenbu e-postayı yanıtlamayın.https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=57153&hl=tradresini ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Saygılar, Google AdSense Ekibi

Toprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense banladığı hesapları açtığını daha önce hiç görmedim, bence hiç vakit kaybetmeden yeni bir adsense hesabı için başvuru yapman daha mantıklı olur. Geçmiş olsun..

cumalee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malesef banlanan hesaplar açılmıyor ama domainlerde ufak defek hatalardan ban yediyseniz tekrar açtırma şansınız var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5