İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YAZILABİLİR CD LE İÇİN KOPYALAMA VE ÇOĞALTMA ENGEL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

Anonymous

Misafir
CDLERE YAZDIRILAN DOSYALARIN COGALTILMASI VE KOPYALANMASINI ENGELEMEK İÇİN BİR SİFRELEME VEYA KORUMA PORGRAMI VARMI.

A

Anonymous

Misafir
securelock yada ona benzer kopyelemeyi önlemek icin programlar var...ama malum pahali seyler...ayrica kolaycada crackleniyor...
egerki gercekten korumak istiyorsan dongle yolunu tavsiye ederim.

A

Anonymous

Misafir
securelock programını nereden bulabilirim try ver. ayrıca dongle nedir.

A

Anonymous

Misafir
umarim almancan vardir...yada google'de dongle yada copyprotect diye arama yapabilirsin...kusura bakma ama türkcem o kadarina yetmiyor =(

A

Anonymous

Misafir
ben olsam hic böyle´seylerle ograsmam var piyasada cok
ama hepsi cracklenmis yani milyarlik firmalarin basaramadigi
seyle ograsmak sacma geliyor bana ayrica clone cd ye ne
dayanir simdiye kadar herseyi kirdi.

bosver ograsma degmez hehe

cu....

A

Anonymous

Misafir
ben olsam hic böyle´seylerle ograsmam var piyasada cok
ama hepsi cracklenmis yani milyarlik firmalarin basaramadigi
seyle ograsmak sacma geliyor bana ayrica clone cd ye ne
dayanir simdiye kadar herseyi kirdi.

bosver ograsma degmez hehe

cu....

M

murgan

Misafir
dostum bu konuyu ben de araştırıyorum, fakat bir sonuca ulaşamadım. Sen bir program bulabildin mi, bana bilgi verebilir misin.
teşekkürler.

T

tamer

Misafir
en basit çözüm)))

Anonymous' Alıntı:
CDLERE YAZDIRILAN DOSYALARIN COGALTILMASI VE KOPYALANMASINI ENGELEMEK İÇİN BİR SİFRELEME VEYA KORUMA PORGRAMI VARMI.

80 dk lık cd ye yaz kopyalayamaz herkez

E

esser

Misafir
Adamlar xp yi bile kopyalıyor boyle bir program olsa en once microsoft ve muzik firmaları kullanırdı demi.Bence sifreleyebilece bir program yok.Belki bilgisayar hakkında az bilgisi olan sahısları engelleyebilirsin.Ancak o sekilde bir program bulabilirsin.

B

besiktaslim

Misafir
aslında bikaç yöntem üretildi en etkilisi bozuk track yazmak yani cd de belli bölgelerin bilerek bozuk yazılması :)

bazı orj. cd leri bilg. kopyalamaya çalıştığınızda hata veriyorsa bu sebebtendir.

ancak şu anda image'ı alınan her cd yazılmaya mahkumdur. ve 1e 1 çekilen her cd de aynı şekilde. bunun tek çıkar yolu yazılımcının cdrom-writer üreticileriyle anlaşmalarıdır...

C

C_A_K_I_R_1_9_1_7

Misafir
merhaba

clone cd nin son sürümünü denemenizi tavsive ederim.

çünkü ben kopyalanmaz denilen seagate disk manager cd sini

bu programlamla kopyaladım.tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5