İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yazılım Sitesi Script'i

taynet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar;
Bir yazılımın sitesi için yazılımın modifikasyonlarını falan tanıtmak için ek bir bölüm açacağım. Bölüm şöyle olacak. zaten 100-200 tane falan modifikasyonu var, yani çok bildiğiniz hemenpaylas rapidshare gibi upload download sitesi gibi değil. Özellikleri aşşağıdaki gibi olmalı;
Sisteme üye olanlar dosya Yükliyebilecek.
Sisteme üye olanlar dosya indirebilecek.
Sisteme üye olanlar açılmış dosyalara yorum yazabilecek.
Sisteme üye olmayanlar sistemde arama yapabilecek.
Dosyanın kaç kere indirildiği ve kaç kez görüntülendiği kimin tarafından atıldığı mutlaka yazmalı.
Dosyayı ekleyen kişinin dosyanın resmini atabilmesi için yer olmalı. v.s böyle bir script arıyorum.
asp.arsivimiz.com yada php.arsivimiz.com buna yakın birşeyler ama script mutlaka Php olmalı.

Saygılarımla!!!

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boş bişey için cevap vermiyorum ;). sen site açacağım demişsin ben de tamam aç demişim bundan normal bişey varmı ki?
Eğer birilerine yaptırtacaksan bence yaz. Çünkü kimse böyle free bir script önermemiş.

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok bence arkadaşın aradığı biraz özel bişey. o yüzden ya kendinin ya da başkasına yapması gerekli gibi görüyorum şahsen :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5