İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yazılımcı aranıyor...

interview

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.

Microsoft Access' de kayıtlı verileri şifreleyerek convert edebilecek bir tool ve crypt edilen verileri 3 değişik şekilde sorgu yapacak bir programa ihtiyacım var. Program Microsoft Windows platformlarında çalışacak şekilde tasarlanmalıdır. Burda önemli olan crypter ve veri güvenliğidir. Görselliği ve programlama dilini işi yapacak olan arkadaşın insiyatifine bırakıyorum. İlgilenen arkadaşlar özel mesajla iletişim bilgilerini bırakabilirler.

Not: İlgili arkadaşlar ücret ve zamanla ilgili de mesaj atarsa sevinirim...

smartcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
neden şifreliyeceksiniz ki
ve nerede kullanılacak
veriler neyle ilgilidir
yardımcı olmak isterim...

interview

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlgilenen arkadaşlar olursa detaylı şekilde bilgi verilecektir.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Verileri accessten alıp, şifreleyip yeniden accesse mi yazdıracağız? Yoksa şifrelediğimiz şeyi alıp bir yere mi göndereceğiz? Olayı tam olarak anlamadım.

interview

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Veriler Access' ten alınıp şifrelenecek. Şifreli verilerle Oracle ya da Access kullanılarak yeni şifreli bir database oluşturulacak ve sorgusu yapılacaktır... Yani elimizde bir veri var, bu veriyi şifreleyip daha sonra o şifrelediğimiz veriyi herhangi bir database e yazarak sorgu yapılmasını sağlıyoruz. Şifreli verilerin yazılacağı database yapacak olan arkadaşa kalmış birşey. Önemli olan şifrelemenin yapılan converter tool dışında encrypt edilmemesi...

bulent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar. Özelden size mesaj atamadım. Eğer mail adresime mail göndrebilirseniz projenize teklif verebilirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5