İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YazıMakinesi Teması Çıktı! Hem de ilk 10 Kişiye ÜCRETSİZ!

orçinka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
***FORUM DEĞİL! bir süreliğine daha blog'da herhangi bir konuya yorum yazan herkese ücretsiz göndermeye devam edeceğim.(yorumsuz veya yorumu az konuları tercih etmeniz daha yararlı olacaktır.) Lütfen yorum yazarken mail adresinizi doğru giriniz.

4 Ay kadar önce çizimini tamamladığım temayı uzun bir aradan sonra bitirmiş bulunmaktayım. Tema için harcadığım emek ortada, bu tema daha önce satışa sunduğum WK Portal temasından sonra 2. profesyonel çalışmamdır. Temada ekstra bir seo çalışması yapılmadığı halde Seo analiz aracından 81-90 arası puanlar geliyor.

o0ir.jpg

Mümkün olduğu kadar az sorgu ile çok iş çıkarmaya çalıştım kod yönünden de kullanıcı yönünden de mümkün olduğu kadar sade bir temadır.

Hem mobilde hem de masaüstü tarayıcı ekranlarında sorunsuz bir görünüme sahiptir.

9iz.JPG

Temanın Diğer Özelliklerini sıralayacak olursak:

- Seo Kriterlerine ve CSS HTML5 Standartlarına uygun olarak hazırlandı.
- Timthumb Küçük Resimleri Otomatik boyutlandırma teknolojisi kullanıldı.
- Küçük resimler için "Öne Çıkarılmış Görsel" özelliğinden yararlanıldı.
- Dinamik KalemBar
- Son Sürüm Wordpress sistemiyle uyumludur.
- Gelişmiş Tema Paneli ile tüm değişiklikler bir tık uzağınızda.
- Reklam alanları, logo,favicon, kategori seçimleri, görünsün/görünmesin işlemleri, Sosyal Medya linkleri, Sayaç & Analytics kodları vb. işlemler için tema paneli elinizin altına serildi.
- Fazla söze gerek yok demodan inceleyin karışık kuruşuk şeyler sevmiyorsanız zaten beğenirsiniz :)

Anasayfa Genel Görünüm:

9te3.jpg

DEMO

***FORUM DEĞİL! bir süreliğine daha blog'da herhangi bir konuya yorum yazan herkese ücretsiz göndermeye devam edeceğim.(yorumsuz veya yorumu az konuları tercih etmeniz daha yararlı olacaktır.) Lütfen yorum yazarken mail adresinizi doğru giriniz.

*** PEK DİKKAT ÇEKMEYECEK ŞEKİLDE FOOTER ALTINA İMZAMI ATTIM TEK RİCAM FOOTER ALTI LİNKİMİN KALDIRILMAMASIDIR.ZATEN ZİYARETÇİLERİN DİKKATİNİ ÇEKECEK BİR ŞEKİLDE KOYMADIM İLLAKİ O LİNKİ KALDIRMAK İSTİYORSANIZ 1 DOMAİN İÇİN ÜCRETİ 150tl'DİR. İLLEGAL BİR ŞEKİLDE KALDIRARAK KULLANANLAR EMEK HAİNİDİR HER YERDE DEŞİFRE EDİLECEKTİR

bilgimixnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam elinize sağlık tema çok güzel olmuş, ilk kişi olarak temayı ücretsiz alabilirmiyim?

orçinka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mail gelmiş olması lazım yorum yazan herkese temayı gönderdim ve bir süreliğine bloga yorum atan herkese temayı gönderiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5