İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yedek için en uygun host

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar yedekleri atmak için son derece hızlı çalışan bir hosting sağlayıcı bulmam gerekiyor. Yedeklerin atılacağı yer son derece önemli çünkü ilerde bir problem yaşadığımızda oradan kendimizi kurtaracağız. Dosya transferide hızlı olmalı.
Godaddy'den aldım çok yavaş dosya transferi yapıyor. 10 GB gibi büyük yedeklerde epey zaman alıyor.

Sizin öneriniz nedir?

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
backup icin kullandigimiz sunucumuzdan alan ayirabiliriz.MSN profilde.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar yedekleri atmak için son derece hızlı çalışan bir hosting sağlayıcı bulmam gerekiyor. Yedeklerin atılacağı yer son derece önemli çünkü ilerde bir problem yaşadığımızda oradan kendimizi kurtaracağız. Dosya transferide hızlı olmalı.
Godaddy'den aldım çok yavaş dosya transferi yapıyor. 10 GB gibi büyük yedeklerde epey zaman alıyor.

Sizin öneriniz nedir?

10 GB gibi büyük dosyaların her gün FTP ile upload yapılması bir shared hosting hesabı için çok ağır gelecektir bence.

Size tavsiyem datacenterların sağladığı FTP Backup hesaplarından temin etmeye çalışmanız.Veya yüksek trafikli bir VPS kiralamanız.Sadece yedeklerin barındırılacağı bir alan için size yüksek miktarda harddisk ve trafik gerekecektir.256 MB RAM bulunan sade bir VPS bile işinizi görecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5