İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yehhu.com için en az 2 yıllık sağlam irc server aranıyor!!

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
www.yehhu.com sohbet bölümü için en az 2 yılını doldurmuş(bunu bana kanıtlamak zorunda) ve kullanıcı sayısı yüksek olan irc server aranıyor.

daha önceden çalıştım server bi mail bile atıp haber verme gereği duymadan serverını kapamış.kalıcı sağlam büyük artık kitlesini oturtmuş serverla çalışıcam.

günlük tekil 13000 ziyaretçim bulunmakta.Çoğunluğuda arama motorlarından gelmektedir.

yehhu adında bi kanal açılacaktır.sürekli aktif ilgilenebilicek bot veya biri görevlendiricek.serverda oper falan istemiyorum.sadece kanal başlığını benim belirttiğim şekilde yapıcaksınız okadar.

lütfen 2 yıllığız veya çok büyüğüz oturttuk kapatmıcaz diye gelmeyin.sonradan paranız bitince sıkılınca server kapatan çok gördüm.

özelden ulaşabilirsiniz.

bAd_bOy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.5 yıldır açık irc sunucum var. yardımcı olabilirim size.

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Irc.SohbetKurdu.Com için garanti verebilirim.

Ir.Sebebim.Org adı altındada bir süre yayın yapılmıştır. ama ilk sebebim.org diye başladık... eğer uygun görülür ise beraber bi imza atabiliriz.

Diğer bilgiler: Eschat + sinirsiz radyo + çözümler ve siz dürüst davranir iseniz gerekli yedekleme alanlari v.s verilebilir

bağlı sitelerimiz; www.maxsohbet.net , www.chatyurdu.com , www.gurup.net , www.gulben.org , www.turkkolik.com , www.sibelcanfan.com v.s v.s diye uzadik gidiyoruz. saniyorum bu sekilde değişim ve çözümlerde üretebiliriz.

Saygılarımla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5