İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yehhu.com 'un tüm reklam alanları kiralıktır.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bir kişiye www.yehhu.com un tüm reklam alanlarını kiralıcam.. tüm sayfalarda yayınlanıcak. aylık 200 ytl ye. düşünenler özelden ulaşabilir

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
tekil 3000 bin için fazla bir rakam değilmi senin fikrin saygı duyarım kolay gelsin başarılar.

advertiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
theersin' Alıntı:
tekil 3000 bin için fazla bir rakam değilmi senin fikrin saygı duyarım kolay gelsin başarılar.

mütevazı olmayın 200 milyon liraya adamlar gidip günlük hiti 30bin olan sitelere reklam veriyor.Piyasa böyle bir kere bunu kabul etmek lazım.Benim sitenin hitleri günlük 2000 ben 40ytl'ye reklam alamıyorum :D

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
anlamadınız sanırım.. sırf bi yerde değil tüm sayfalarda 2 yerde .. bi menünün altındaki yerde bide üstteki reklam yerinde

A

aDRiaNo

Misafir
herkesin bir alıcısı vardır bence...Arkadaş istediği fiata verebilir.site kendisine ait..yorum yapmak yanlış diye düşünüyorum.

advertiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yehhucom' Alıntı:
anlamadınız sanırım.. sırf bi yerde değil tüm sayfalarda 2 yerde .. bi menünün altındaki yerde bide üstteki reklam yerinde
sana uygun geliyor olabilir bu fiyat.Ama bütün sayfalarda gösterilse bile 200milyon fazla.Neyse gene de inş bulursun reklam verecek birini.Ne diyeyim.;)

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu anlayışlı yorumlarınız için gerçekten teşekkür ederim.ama ziyaretçilerin kalitesinden dolayı böyle bir fiyat uygun gördüm doğrudur fazla olabilir.ilginiz için teşekkür ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5