İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yehhucom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yehhucom nickli arkadaşın 800-900 oyununu Türkçeleştirdim Arkadaş Memnun Kalmadı vede 40 ytl ni vereyim bırak dedi bende bıraktım arkadaş msn den engelledi vede paramı yatırmadı yaptıgın çok ayıp msn den ENGELLEMEK ile ayıp ettin
http://img170.imageshack.us/img170/9397/yehhu1cc3.jpg

http://img170.imageshack.us/img170/3280/yehhu2ku1.jpg

Sil Kısmı Aktif İse silmiş olunur...yada engellemişşş

Bana Paranı Vericem Dedi vede hiç 2 gun mesajlarıma cevap vermedi ve şimdi engellemiş.

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır sil kısmının aktif olması sadece onun listesinde bulunmadıgın anlamına gelir..

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sasang9.jpg

Buyrun Birde Bu Var Eğer Onun Listesinde değil isem Kendisi Bana Nasıl Oyun Eklerken Mesaj Yazıyordu ?

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
online degil arkadaşım ya :( hyr 40 milyon vericm dedi engeli bastı yada gunahını almak istemiyorun :( naapmam lazım ?

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
farkettiysen orda da delete checker yazıor :) su an listesinde degilsin olay bu engelleyip engellemedini anlıyamassın...

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yahu anlatmak istediğim şey adam bana hep yazıyodu ki listesinde olmadan yazamaz ama herneyse arkadaşı bekleyelim nasılsa beni msn de engelledi yazamaz bari burda nedenini açıklasın :( :mad:

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Alın Arkadaşı başka bi msn adresime ekledim online demekki beni engellemiş ben hakkımı arıyorum bana verilen sözün arkasında durulmasını istiyorum bana kendisi 40 ytl ni yatırıcam tamam yapma artık dedi

sahtekarsu0.jpg

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
protesto için yuh u .com gibi bişeyler alıp rakip ol

yuhalamak gerekir ..

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya şimdi sitesine flood çekmek gibi şerefsizlikler yapılabilir ama o seviyeye düşmüyorum sadece hakkımı arıyorum...

ilkerrr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben arkadaşla (yehhu.com) link eklemek için anlaşmıştım eklediğim linklerin tutarı 31 ytl tutuyordu kendisi 35 yatırdı.
Bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünüyorum

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende oyle düşünmek isterdim kardeşim ama engel i bastı bana :(

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşın banada ödemesi vardı ve hesabımı vermemle yatırması bir oldu(ikimizinkide iş bankası olduğu için anında ödeme yapıldı)
Bir yanlış anlaşılma olmasın?

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya bende paypal dan 9,5 dolar aldım eywallah ama neden beni msn'den engelliyor buyrun fotoğrafı işte benim diğer msn e ekledim online inşallah yanlışlık vardır ama ne diyeyim :(::(

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
gökhan çok yakından tanıdığım birisi.bu güne kadar kimseye yanlışını görmedim.Bu aralar çok yoğun belkide ondan oldu.En iyisi onunda açıklama yapmasını beklemek.

ithamlarda ; hakaret türü kelimeler kullanmayalım arkadaşlar.sonuna kadar haklıda olsak, bu tarz kelimeler bizi haksız konuma düşürür.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yanlış bişey kullandısam özür dilerim yanlız msn'de engellemesi beni kızdırdı adam gibi gelir ne yapıcaksa solerdi....

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
helal olsun beni savunan çalıştığım kardeşlerime gerçekten çok teşekkür ederim şuan 2 kez şok oldum seviniyimi üzülüyümü bilemedim beni savunanlara gerçekten teşekkür ederim.

dedikleri gibi arkadaşların hiçbir şekilde çalıştığım kişilerle sorun çıkartmadım sahtekarlık vs işlerine başvurmadım.

arkadaşa yazdığım yazı aşağıdadır kararı siz verin.

kardeşim bütün oyunları tekrar elden geçirtiyorum 100 ytl teklif ettim adama olmaz dedi 150 ye kabul etti hem zamanımı öldürdün hemde 40 ytl veremem işini tam yapmadın söz verdiğin zamanda bitirmedin öyle açıklamalar varki hepsinde hata var alakasız başlıklar dolu bazılarına iyi eğlenceler yazmayı unutmuşun.. mesela örnek veriyim bi oyun var mouse ile ateş edin iyi eğlenceler yazmışın neye ateş
ediyo kurşun bitince hangi tuşla doldurucak
ben oynamaya çalıştım zor buldum
bunun gibi birsürü
imla hataları
yön yazıcağına yöt yazmalar
hepsi yarım iş
sallayarak yapmışın hep
hepsi elden gecicek
nası para vermemi bekliyosunki
kaç gündür seni bekliyorum biton zamanımı yedin

buda msn logları : http://img171.imageshack.us/img171/6858/untitled2dtp0.gif

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msnde bu sıralar mesajlar gitmiyordu, herhalde arkadaş senin mesajlarını alamadı zaten logdaki verdiği tepkidende oyle anlasiliyor... anlasamama sorunu olmus gibi.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
yahu insanlara kimse beni engellemişsin gibi yada silmişsin gibi laf edemezler. msn özeldir ister siler ister engeller.

ben listemin alayını engellerim müşterim olsun, arkadaşım olsun. msn özel bir programdır iş yapma yeri yada aciliyet haberleşme mekanı degildir arkadaşlar.

onun için kimse gökhana yok "beni engellemişsin" yok "beni silmişsin" gibi abuk laflar etmeye hakkı yoktur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5