İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yehju.com Ödemeleri yapıldı

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
www.yehju.com ile henüz 1 haftalık ortak olmamıza rağmen ödeme yapılması gereken ilk gün yapıldı. Kendisine bol kazançlı günler dilerim.
Teşekkürler.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
teşekkür ederim.

arkadaşlar bildiğiniz gibi ödeme günleri 25-30 u arası. bugün iş saatine yetiştiremedim iş bankası yazanlara yaptım. garanti ve yapıkredi hesap yazan arkadaşlar var onlara pazartesi yapabilirim.

eğerki 20ytl yi geçen o arkadaşların iş bankası hesabı varsa güncellesinler yarın veya pazartesi havale olarak geçerim beklemezler..

W

wapekiz.com

Misafir
ben yehju,xkalp,randevum ve garantiarkadas kullanıyorum ama yehju da ayrı bir çekicilik var sanırım,çok üye yapıyorum diğerlerine göre,anlayamadım.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben yehju,xkalp,randevum ve garantiarkadas kullanıyorum ama yehju da ayrı bir çekicilik var sanırım,çok üye yapıyorum diğerlerine göre,anlayamadım.

ben öncedende dedim.. gelin güvenin sizi işkenceye bağlayan yerlerden daha çok kazanıcaksınız diye.gold üyede çıktımı ayrı güzelliğği olucaktır.. popup açıyorsunuz. 30bin tekillik sitede.. 1000 erkek üye yapsanız bunun 3ü gold olsa günde toplam 86ytl ayda 2580ytl eder. karar sizin. destek çıkanlara teşekkür ederim.

W

wapekiz.com

Misafir
daha fazla banner olsa çok güzel olur,banner kıtlığı çekiyorum.

cklloadingckl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewet banner çeşitliği olsa daha iyi olacak bu arada bannerlarda çok ilgi çekici :)

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
banner konusunda bugün yarın çeşitlilik katıcam arkadaşlar burdan haber veririm

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme almaya hak kazananlar ödeme alabiliyormu bu ay.

W

wapekiz.com

Misafir
Benim hesabıma da ödeme yapılmıştır,gökhan kardeşime teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5