İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yehju.com Türklerle çalışmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yehju.com bir iki alt konuda belirttiği üye başına fiyatları yarı yarıya düşürmüştür. bunu neden yazmıyorlar acaba. gayet ilginç bir yöntem. topla webmasterı düşür fiyatı. kendisi şu an forumda on 10 dk öncede PM attım (belki meşguldür) Ancak ben kendimi kandırılmış hissediyorum. Ve bunu yapanların bir özür dilemelerini bekliyorum. Kitapyurduda buna benzer bir uygulama yapmıştı orda da bir az param kaldı sizde ki daha az ama o da kalsın.
Ancak insanları kandırmaya hakkınız yok. Ya verdiğiniz sözleri adam gibi tutun. Yada eşe dosta yazı yazdırmayın güvenilir diye. Ben hiç bir şekilde artık size güvenmiyorum güvenmem de.

.

Kurallar ve bilgiler :
1. Ödemeler her ayın 25-30 u arası banka hesabınıza yapılacaktır.
2. Komisyon ücretleri aşağıdaki gibidir.
Erkek üye başına : 0,1ytl
Bayan üye başına : 0,2ytl
Bayan Gold üye başına : 12ytl
Erkek Gold üye başına : 10ytl
3. Ödeme limiti minimum 40ytldir.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
başlığı açmadan önce cevabımı bekleseydiniz keşke.neyse.yeni olduğunu belirtmiştim.bu yüzden tecrübeyle 1-2 değişiklik olucaktır.buda hakkımız sanırım. çok abartmışın ve Türklerle çalışınca böyle madur olursunuz tarzından. özel mesajınızda belirttiğiniz gibi 95 ykr kazanmışınız. isterseniz ben 1 milyon olarak ödemenizi geçiyim şimdi. üye başı ödemeninde düşmesinin nedenide 2 büyük (50-100bin tekillik) sitenin 1000-2000 üye yapması ve bunların içinden 1-2 gold üyenin zor çıkması.ortaklık nedir? 2 tarafında kazandığı beraber iş yaptığı olaydır.1 taraf kazanır 1 taraf zarar ederse ya o ortaklığı bitirir yada önlemini alır değişiklik yapar.Siz kazanmadığınız halde para ödemek istermisiniz? hayır.. bende. gold üye başına ücretler değişmedi değişmeyecek tam tersine artıcaktır ilk açtığım başlıktada bunu söyledim.ama üye başına ücret erkek üye 0,05 bayan üye 0,1 olmuştur.bu büyük site sahiplerin birinede 136 milyon ödeme yapılmıştır bu değişiklikten dolayı o arkadaşda sağolsun bilgilendirmek için sizi başlık açmış.onun dışındada 20 ytl limitini geçen yok hatta 10 ytlyi geçen yok.ilerde böyle bi değişiklik yerine açılıştan 1-2 hafta sonra yapmak daha anlamlı sanırım? .. tek gold üye çıkaranda o ödeme alan arkadaşdır. ödeme günü değişmemiştir değişiklikten dolayı erken ödeme olmuştur.

burdan çıkarılan sonuçta ortaklar kazanıp paralar kazanıp fiyatı düşürdüye gelmiyo sanırım.. 1 kişi çıksın o ödeme alandan başka ben 20 ytlyi geçtim diye.

ödeme konusunda şüpeniz olmasın.eğerki değişiklik öncesi kazandığı 500bin 1 milyonlarını isteyen arkadaşlar varsa havale olmak koşuluyla ödeyeyim iş bankası hesaplarına eft ücreti 1ytl çünkü.

ödeme alan arkadaşın başlığı : http://forum.iyinet.com/ortaklik-affliate/60140-yehju-ortaklik-sistemi-odeme-yapti.html

saygılar

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam ortaklık diyorsunuz ama ortaklarınızı hiçe sayıyorsunuz. Böyle bir değişiklik yatıysanız bunu bize bildirebilirdiniz!!!

Kaldıkı bence forumda ki mesajınızı değiştirmenizde gerekirdi insanları yanıltmamak için. Tekrarlıyorum ortaklıkta ortakların fikri alınmasa bile!! (sizi bu kurtarıyordur saygı duyarım) bilgilendirmek gerekir ve bu forumdaki o msjınızı değiştirmelisiniz kanımca.
Ben sizin yazdıklarınızdan ben büyük ortağım ben ne dersem o olur siz kimsiniz anlıyorum ben bak ne diyorum en azından bunu burada açıklasaydınız ve bizede maillerle bildirseydiniz herkes anlayışla karşılayabilirdi.
AMA yangından mal kaçırmak farklı bir şey.
Biliyorsunuz yanıltıcı reklam hiç hoş değildir. Bir de benim anlattığım yönden bakmaya çalışın olaya.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu arada sonuna bayağı saydırmışın. 50-100 kazandında sanki öyle düştü kazancın. güvenilirlik diyince aklına ne geliyor? eş dostmuş.. orda güvenilir yazanlar tekrar yazsın buraya niye güvenilir yazmışlar..bannerlerini kaldırabilirsin kullanmayabilirsin.. dediğim gibi 1 milyonunuda istiyorsan ben tazminatıyla 2 milyon yolluyum.yapmayın ya ayıptır karşılaştırmalar falan.. dava açıcam demediğin kalmış bi..başka kişilerle karşılaştırmayın beni.. bu zamana kadar birsürü insanla çalıştım. 1 kişide çıksın ödemeyi geciktirdi parama çöktü beni dolandırdı paramı yedi diye. çıksın kanıtlasın.size şeref sözü veriyorum en az 500bin kazananlara 10ytl yatırıcam bu satış ortaklığınıda kapatıcam..

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gökhan güvenilir arkadastır. Su ana kadar onla çok çalıstım vede benim 1 liramı dah yememiş vede fazlasıyla göndermiştir . güven konusunda yüzde yüz güvenin arkadaslar .

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben mi anlatamıyorum yoksa anlamak mı istemiyorsun ?
Bana yazdıklarımda haksızsın diyebilirmisin?

Buraya yazdığınız ücretleri bir kaç gün içinde HABER VERMEDEN değişmeniz ne kadar ahlaki?

Değişebilirsiniz işine gelen çalışır gelmeyen çalışmaz ama bunu nezaket icabı dahi olsa HABER VERMEK gerekir haksız mıyım?

Tepkimin bu kadar çok olması ilk defa bannerları hoşuma giden güzel bir sistem buldum dedim!!! ancak fiyatların indiğini mail veya forum yerine paenlimden öğrendim.

Sizce çok hoş bir durum mu olmuş ?

Sorularımı cvplarsanız sevinirim.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hocam ortaklık diyorsunuz ama ortaklarınızı hiçe sayıyorsunuz. Böyle bir değişiklik yatıysanız bunu bize bildirebilirdiniz!!!

Kaldıkı bence forumda ki mesajınızı değiştirmenizde gerekirdi insanları yanıltmamak için. Tekrarlıyorum ortaklıkta ortakların fikri alınmasa bile!! (sizi bu kurtarıyordur saygı duyarım) bilgilendirmek gerekir ve bu forumdaki o msjınızı değiştirmelisiniz kanımca.
Ben sizin yazdıklarınızdan ben büyük ortağım ben ne dersem o olur siz kimsiniz anlıyorum ben bak ne diyorum en azından bunu burada açıklasaydınız ve bizede maillerle bildirseydiniz herkes anlayışla karşılayabilirdi.
AMA yangından mal kaçırmak farklı bir şey.
Biliyorsunuz yanıltıcı reklam hiç hoş değildir. Bir de benim anlattığım yönden bakmaya çalışın olaya.

sonucun? hala dolandırıldığını hissediyormusun?...

1. si başlık aşağılara düştü. 2. si yazdığınız 1 mesajı 2-3 gün sonra editleyebilen varsa söylesin forumda edit kayboluyor çünkü. alıntı yaptığında ilk msjım.. alttaki msjlarıda okumanı tavsiye ederim.. tekrar dediğim gibi ödeme yapılan arkadaşdan başka kimse 1 tane bile gold üye kazandırmamış.satış ortaklığını açalı 1-2 hafta olmuş.ve şuandada baktım 1-2 milyondan fazla kazanan olmamış.. bu durumdada haber vermeyi gerek duymadım.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben mi anlatamıyorum yoksa anlamak mı istemiyorsun ?
Bana yazdıklarımda haksızsın diyebilirmisin?

Buraya yazdığınız ücretleri bir kaç gün içinde HABER VERMEDEN değişmeniz ne kadar ahlaki?

Değişebilirsiniz işine gelen çalışır gelmeyen çalışmaz ama bunu nezaket icabı dahi olsa HABER VERMEK gerekir haksız mıyım?

Tepkimin bu kadar çok olması ilk defa bannerları hoşuma giden güzel bir sistem buldum dedim!!! ancak fiyatların indiğini mail veya forum yerine paenlimden öğrendim.

Sizce çok hoş bir durum mu olmuş ?

Sorularımı cvplarsanız sevinirim.

sana haksızsın demedim? haksızlığına cvp vermedim.. ama bu olayın bir başlık açıp Tüm Türk ortaklık sistemlerine laf söyleyip ayrıca bana güvenmediğini güvenmiyeceğini dolandırıcıymışım gibi laf söyleyip içinden gelip güvenilir diye yazan çalıştığım arkadaşlara eş dost kıyağı şeklinde laf söylemene cevap verdim.

ayrıca mail göndermek o sistemin servisidir.çoğunlukla ilgi çekmek gündeme tekrar gelmek için yapılır.sizin paneliniz var. ortak olduğunuz biryeri sürekli kontrol etmekle yükümlüsünüz.mailde atabilirdim ama yukarda belirttiğim nedenlerden dolayı gerek duymadım 7-8 kişiye.

bu kadar açıklama yeterlidir sanırım. ödeme alan tiryakiforum.net arkadaşa pm atarakda nasıl ödeme aldığını vs.. ne varsa sorsun..

saygılar

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım şu an anlaştık!! Gerek uymadım dediniz!! keşke duysaydınız da bu tatsızlıklar olmasaydı. Eğer siz karşınızdakileri ciddiye alıp saygı duyarsanız inanın onlarda sizi (en azından çoğunluğu) saygı duyup ciddiye alır. Ama gerek duymamak diye bir şeyi ben kabul etmiyorum. Şahsen yaptığınız bu durum karşısında ben üzüldüm, bunu daha öncekilerde belirttiğim gibi bir maille ve forumda okuyup öğrenseydim daha yapıcı olurdu.
Bazıları fiyatı indirmiş diyebilirlerdi ama en azından ortaklarınız (ve gelecekte ortak olacklar) ciddi çalışıyorlar derlerdi.
Ayrıca "Gerek duymamak" kelimeleri çok talihsiz olmuş.
Sizin gerek duymadığınız kadar benim de tepki vermemi LÜTFEN normal karşılayınız.

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakimi şimdi sen haksızsın azcık . Bak adam gelir sistemini ilk açtığında tanıtımını felan yapar . sende gider kayıt olursun . paneline büyük ihtimal hergün yada 2-3 günde bir girersin . Ordada yeni oranları görürsün . Adam burda tanıtımını yapmıs sizde üe olmussunuz . gidin siteden takip edin . İllada burada konu açmak zorundamı sence ?

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yehju Satış ortaklığında ücretler değişmiştir.

Erkek üye başına : 0,05ytl
Bayan üye başına : 0,1ytl
Bayan Gold üye başına : 14ytl
Erkek Gold üye başına : 12ytl

bilginize.
http://www.yehju.com/partner/

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben fiyatlara değil fiyatlardaki değişimin bize bildirilmemesine tepki veriyorum. Yoksa sistem onun istediği şekilde değişir!!! işine gelen çalışır gelmeyen çalışmaz bu açık bir şey ama burası da dağ başı değil ki canım bir mail yollamak 10 satır koddan geçiyor tüm üyelere. Bence biraz google dan ders alınmalı. Ortaklarla çalışmak konusunda. ( Google diyorki; bizi ticari ortağınız olarak görün, bizde sizi öyle görüyoruz. ) Ama siz kafanıza göre haraket ederseniz biz sizi kaile almıyoruz olur. (bunlar benim düşüncelerim senin gibi katılan da olur katılmayanda)
Herneyse herkes bu yazılardan bir şeyler çıkartacaktır. Mühim olan buranın yıkıcı değil yapıcı olması.

hakimi şimdi sen haksızsın azcık . Bak adam gelir sistemini ilk açtığında tanıtımını felan yapar . sende gider kayıt olursun . paneline büyük ihtimal hergün yada 2-3 günde bir girersin . Ordada yeni oranları görürsün . Adam burda tanıtımını yapmıs sizde üe olmussunuz . gidin siteden takip edin . İllada burada konu açmak zorundamı sence ?

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence ilanı burda veriyorsa konuyuda açmak zorunda düşürdüm diye.Sonuçta burası webmasterların bulunduğu bir ortam ve fiyatlarıyla webmasterlara reklam yapıyor bir nevi.Düşürdüğü zamanda ben düşürdüm demeyi bilmeli...

Panelinde olup bitenleri hiçmi takip etmiyorsun ?

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
maşallah ya yerden yere vurun bi hata ettik diye.. mail attım herkeze .. yazıklar olsun ne diyeyim.. dolandırıcıyız sanki..

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşde ben bazı başlıklarda bunu anlatmak istiyorum bir hata bulunca hemen foruma yazılması önce muhattapla konuşup çözüm bulunmazsa buraya yazılmalı sonra barışsanız anlaşsanızda olan emek verene oluyor bir kişi bir hatayı bulup yazınca herkez yaziyor zaman zaman hepimiz hata ediyoruz hata edeni önce bire bir uyarmak ne güzel olur burda taraf degilim kimseye asla + ücret degişimi panelde yazılmış ise üye yerinde size emaille bildirmiyebilirde benim calıştıgım yer email atmadan panelime yazmış okuyorum orda işime gelirse devam gelmezse son ediyorum

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Fazla esnek olmuşuz galiba... En Küçük Durumda olaylar çıkıyor. relax olun az yaw. havalar güzel, gezin - dolaşın... çimlere uzanın :) ... Ne Bliyim işte.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende buna tepki gösterip yazık diyorum..hevesle girilen dürüstçe girilen bi işte destek olmak yerine küçük bi hatada yere vurmak çok kolay oluyor.. bakın bu başlık kaç mesaj almış ne kadar ilgi görmüş ama diğer ödeme alan arkadaşın başlığına kimse bişey yazmamış.. buda herşeyi gösteriyor sanırım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5