İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yehju Satış Ortaklığı - Gold üye başına 20 ytl olmuştur!

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Gold üye fiyatları artmıştır bilginize arkadaşlar.

1. Ödemeler her ayın 25-30 u arası banka hesabınıza yapılacaktır.
2. Komisyon ücretleri aşağıdaki gibidir.
Erkek üye başına : 0,05ytl
Bayan üye başına : 0,1ytl
Bayan Gold üye başına : 20ytl
Erkek Gold üye başına : 18ytl
3. Hertürlü konuda [email protected] a mail atabilirsiniz.
4. Ödeme limiti minimum 20ytldir.

İster popup ister msn reklam ister banner kullanabilirsiniz..İsterseniz kendi yaptığınız bannerleride kullanabilirsiniz.

http://www.yehju.com/partner/

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tmm gold üye başına para iyi de

şunlar çok düşük hem de baya bir düşük artık bu fiyatlara tık başı ödeme yapılıyor

iyi çalışmalar

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
o fiyatlara tık başı ödeme neresi söylermisiniz? ve gold üye başına 20 ytl veren biryer ? popup açma imkanınızda var bu sistemde.3000 bin üye getirip 1 tane bile gold üye getirmeyenle kimse ortak olmak istemez sanırım. çünkü eski fiyatlara göre 3000 üye 300 ytl oluyor. bunların içindende 1 tane gold çıkıyor.bunu yaşadık o yüzden bu rakama düştü.

aylık kazanca örnek :

2000 erkek üye = 100ytl
500 bayan üye = 50 ytl
5 erkek gold üye = 100ytl
2 bayan gold üye = 36ytl
toplam kazanç = 286ytl kazanıcaksınız.

diğer ünlü bi arkadaşlık sistemini örnek vermek gerekirse ordan üye başına ve ödenen başına 1-2 ytldir.orayada paralı üye çekmek zorundasınız burayada farkı görmek sizin elinizde.

saygılar

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
belli bir kitle arama peşindeyim.satış ortakları olsun onlarda bende kazanıyım ama 20 ytl yapmak bile fayda etmedi.dengesiz diyenler olabilir ama gold üye çıkaranı bırakın normal üye yaparak 5 milyonu geçen yok 2 haftadır arkadaşlar.. bu yüzden gold üye fiyatlarını eski haline geçtim.

Bayan Gold üye başına : 14ytl
Erkek Gold üye başına : 12ytl

saygılar

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha bismillah başlıgı ayın 14ünde açmışsın 16 sında geri çekmişsin fiati garip :)

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
geri çekme sebebi ilginç, 5 günde 20 milyonu geçen olmaması :) olmadığı için zaten fiyatları yükseltip satış ortağı arıyordunuz sanırım bulamadığınız için tekrar düşürmenin mantığını anlayamadım :)

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aynen öyle 20 ytl yaptım satış ortakları olur sürümden kazanırım diye halbuki tam tersine zarar bi fiyattı ama değerini bilmiyoki kim kimse 20 ytl yaptıktan sonra 1-2 tane üye olan var onlarda 1 üye bile getirmedi.. madem öyle dedim bu fiyatlarda sabitledim daha değişiklik olmucak..

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
bu gece reklam alanlarım boşalıyor bir süre deneyeceğim yehjuyu. Bol kazanlar her iki tarafada

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Tekrar her iki tarafada bol kazançlar :). Aslında iletişim kutuma şöyle mesajlar geliyor "benden üye olmak için arkadaş maili istiyorlar ama benim arkadaşım yok" cinsinden 2 adet mail geldi. o kısma yoksa önemli değil falan gibi bir ibare koyarsak zannedersem daha güzel sayılar yakalayabiliriz.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Dün gece üye oldum reklamları yerleştirdim bakalım durumlar nasıl olcak :)

Birde dandik bir banner yaptım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5