İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yemek scrıptı

FaDeex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://yemektarifleri.elmascript.com/default.asp

Arkadaşlar acıl bu scrıptın aynısına ıhtıyacım var yanlız nakıtten sıkışık oldugumdan bunu alamıyorum.Ben aynısını yazarım dıyorsanız istedıgınız mıktarda host yada pr2 sıteme lınkınızı eklerım sımdıden anlayısınız ıcın tesekkurler ıyı calışmalar dılerım.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.omakbilisim.com/seo böyle bir kadın makale sitem var tasarım değiştirerek yemek scriptine dönüştürebiliriz

bir tanesinin tasarımını değiştirerek tatil sitesine dönüştürdük

www.tatiloloji.com

aynı şekilde sizinkine ayrı tasarım uygulanabilir detayları görüşmek için msn adresimi ekleyin

destek [at] omakbilisim.com

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
http://yemektarifleri.elmascript.com/default.asp

Arkadaşlar acıl bu scrıptın aynısına ıhtıyacım var yanlız nakıtten sıkışık oldugumdan bunu alamıyorum.Ben aynısını yazarım dıyorsanız istedıgınız mıktarda host yada pr2 sıteme lınkınızı eklerım sımdıden anlayısınız ıcın tesekkurler ıyı calışmalar dılerım.

nasıl yani 20 YTL veremiyormusun bana sen şimdi ? eğer almak istersen bana ulaş samet ile görüştürürüm seni alırsın ondan

FaDeex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl yani 20 YTL veremiyormusun bana sen şimdi ? eğer almak istersen bana ulaş samet ile görüştürürüm seni alırsın ondan

Hocam alamıyorum ama bunuda açmak zorundayım işten cıkartıldım oyuzden maddı durum ıyı degıl kredı kartı borçlarıda olunca aldıgım ona gıttı:(

Pm atıyorum goruselım mutlaka..:(

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işten çıkarıldıysan maddi sıkıntılar yaşıyorsan sana önerim reel hayatta daha sağlıklı para getirecek bir iş bulup, yemek sitesini 2. planda bir para kazanma kapısı olarak düşün, yoksa içinde oldugun durumdan hiç mi hiç çıkamazsın gibi...

FaDeex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işten çıkarıldıysan maddi sıkıntılar yaşıyorsan sana önerim reel hayatta daha sağlıklı para getirecek bir iş bulup, yemek sitesini 2. planda bir para kazanma kapısı olarak düşün, yoksa içinde oldugun durumdan hiç mi hiç çıkamazsın gibi...

Tabıkı kardes zaten ılk amacım yenı bır iş bulmak ve arayışlardayımda ama buda lazım.

yellowmoon sıze ulaştım ama halandaha gerı donuş yapmadınız beklemedeyım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5