İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yemek Tarif Scripti Alınacaktır

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar

yemek tarifi scripti alınacaktır
php ve seo uyumlu olmasını istiyorum
satan arkadaslar ya da yazabilecek arkadaslar fiyatlarını buradan ya da ozel mesaj ile iletebilirler

iyi calısmalar ...

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teklifinizi verirseniz butceme gore cevap verecegim :) ama buyuk bir mebla değil tabiki tutupta 200 ytl veremem

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazı makale scriptleride ufak defek editlemeler sonucu yemek tarifi scripti olarakda kullanılabilir diye düşünüyorum.

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teklifinizi verirseniz butceme gore cevap verecegim ama buyuk bir mebla değil tabiki tutupta 200 ytl veremem
olurmu yaa iki-yüz-yeni-türk-lirası, bu kadar para verilirmi hiç bir scripte..
kendinize gelin coder'lar, sakın sakın, uçmayın öyle, para kazanmak neyinize sizin..
mynet'in clonesini yazıp aleme ibret olsun diye 1 Ykr'den vericem..
cık cık cık..
Kimseyi kırmayayım, boşuna sinirlenmeyeyim diyorum ama duramıyorum işte..

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olurmu yaa iki-yüz-yeni-türk-lirası, bu kadar para verilirmi hiç bir scripte..
kendinize gelin coder'lar, sakın sakın, uçmayın öyle, para kazanmak neyinize sizin..
mynet'in clonesini yazıp aleme ibret olsun diye 1 Ykr'den vericem..
cık cık cık..
Kimseyi kırmayayım, boşuna sinirlenmeyeyim diyorum ama duramıyorum işte..

görüşünüze saygı duyuyorum her ne kadar benim görüşüme saygı duyulmasada ...
oncelikle istegim hali hazırda yazmıs oldugunu kullandıgınınız veya daha onceden satmıs oldugunuz scriptlerdi bu nedenle bu sekilde belirledim butceyi

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Piyasadan haberiniz yok sanırım? Ya da piyasa olarak, piyasayı aşağıya düşürenleri biliyorsunuz. Gerçek manada piyasada bir script kodlatmak, 150 - 200 $'dan başlıyor. Fakat siz "kalkıp da 200 YTL veremem" diyerek, 200 "YTL" için bile abartı bir rakam diyorsunuz. Kusura bakmayın ama, ben böyle bir script yazsam bile bunu 50 YTL'ye satmam. Çok para kazanmak istediğimi sanmayın, ben sadece emeğimin gerçek karşılığı için bu fiyata satmam.

Saygılarımla.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden bu şekilde tepki verdinizki arkadaşa bir anda. Elinizde hazır varsa demiş illa bana oturun sıfırdan yazın dememiş . Hem burası webmaster forumu sizin istediğiniz ücretleri ciddi projeler yapıp para kazanmayı düşünen kişiler o fiyatlara yaptırır kendinize gelin . Çoğu kişi bırakın para kazanmayı üstüne birde külfettir site sahibi olması birde çıkarıp 1000$ ödemez scripte . Ha tutarsın yemeksepeti.com gibi bir sistem oluşturmak istersin icabında script için 10 bin dolarıda gözden çıkarırsın . Burdakilerin yüzde 99 unun şirketi yok beyler çoğu kişi host parasını nasıl öderim diye düşünüyor . Bu bağlamda makul aramasıda normal . Bende scriptler alıyorum 100 150 ytlye ama olurda maddi beklentilerim olupta yatırımlar yaparsam aynı yapan kişiye demeyide bilirim al kardeşim sana 3000 dolar bize güzel bir site yap diye . 200 ytl veremem demişse vermek istemiyordur buna bu kadar tepki vermek nasıl iştir ? Gidip ücretsiz scriptleri düzenleyip en kralınıda kurar bu arkadaş en azından buraya yazmış gereksiz bu tepkiler . Harcandığını düşünen varsa kendine pazar ayarlama yollarına baksın o zaman burada isyan edecek vakti kalmaz istediği fiyata işler alır kendine .

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
valla ben de daha hiç bir scripte 200 vermedim! vermem de!
siz satmazsınız, yapmazsınız ama başkası satar. serbest piyasa.
olayı sorun haline getirmeyin.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
görüşünüze saygı duyuyorum her ne kadar benim görüşüme saygı duyulmasada ...
oncelikle istegim hali hazırda yazmıs oldugunu kullandıgınınız veya daha onceden satmıs oldugunuz scriptlerdi bu nedenle bu sekilde belirledim butceyi

Arkadaş Yazın Demiyor. Elinizdeki Yazdığınız Scriptlerden Bahsediyor.
İşine Gelmeyen Teklif Vermesin.
Ve Bu Tür Script Satan Varsa Banada P.M İle Ulaşsın.
Demo Adresi:
Fiyatı:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5