İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yemek tarifi siteleri açmayı düşünüyorum ?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
yemek tarifi sitesi açmayı düşünüyorum. öneri ve görüşü olanlar yazarsa sevinirim. Yemek işi bayan işi olduğu için eşim ilgilenicek 8 bin yemek tarifi mevcut şu anda. domainde yemektarifi.gen.tr ? hiti iyimidir para kazandırırmı yoksa yapıp iyi paraya satabilirmiyim vs. vs. ?

T

trgy

Misafir
Yemek tarifi siteleri de artık ilk açıldığı gibi para vermiyor. Çünkü genelde zayıflama reklamları falan çıkıyor artık. Yeni alanlar bulsanız daha iyi olur.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tahmin edildiği gibi bir hiti yok kazancını da şöyle söyleyeyim. 200 tık aldığınızda 3-4$ bile bırakmıyor.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben de düşünüyordum böyle bişi hatta domain de aldık ama hala açamadık.

Kur kalsın tarzı bi sistem olması iyi yani sürekli takip gerektirmiyor. Fakat her içerik gibi bu içeriğin de parsası toplanmış gibi çoktan...

Zelim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yemek tarifi sitem var. İnanın ki o kadar uğraştığınıza değmiyor bile. Reklam tıklaması çok düşük, hit az, emek çok.

saka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yüzde yüz orjinal içeriğe bile birşey kazandırmıyor. Hazır copy paste tariflerle düşünmek bile istemiyorum.

KLAMP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yemek tariflerinin yanı sıra Sağlıklı beslenme ve sağlık konularınada Güzellik ve bakım içerik verirseniz

mesela örnek vericek olursak hafiften beyazlaşan saçların tekrar eski siyah halini almaması için yoğurt + sarımsak kulanır bunu 1 ay boyunca
haftada 3 -4 defa uygulamalısnız sarımsak kokusunu gidermekte maydonoz kullanabilirsiniz buna benzer bilgilerde yer alırsa sitenizin
iyi bir hite kavuşabilir böyle özel bilgiler içeriğinizi zenginleştirir

grafikadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 farklı domainle belirli aralıklarla 3 kez denedim ve a'la carte 3000 üzerinde çok fazla bulunmayan tariflerle, ama bir işe yaramıyor getirisi yok

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
yorum yapan her kese teşekkür ederim domaini almadım sanırım başka biri rezervasyon yapmış.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5