İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yemek tarifleri script+database bulabilirmisiniz??

L

LyricsTurkCom

Misafir
bana yemek tarifleri ve asp scriptini bulabilirmisiniz.. sırf .mdb database ide olabilir..yardımcı olursanız sevinirim

D

dejafu

Misafir
lyricsturk.com un şarkı db sini gonderirsen bende bi yerlerden senin icin bulabilirim yemek tarifleri (mysql) !

D

dejafu

Misafir
sql bulursan sql mdb ye cevirecek bişey bulursun. ayrıca senin şarkılarını istediğim için değil başka sitedeki bilgeleri almanın nası bişey olacagını gostermek için söyledim yoksa sitenden bu bilgileri almak max 3dk sürer. aynı yemek tariflerini almak gibi.

D

dejafu

Misafir
AkrepList' Alıntı:
dejafu amma sallamissin ha 3 dakikada o bilgileri alman hayal ustu hayal, en az 3 saat surer

ilk başta oradaki 3 dakka 3 dakka süreceğini değil zaten almanın kolay olduğunu bildirmektedir. ama senin gibi konusup en az 3 saat diyende cıkabilir.

L

LyricsTurkCom

Misafir
susuyorum sadece bıktım böyle forumlarda boş adamlarla konuşmaktan..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5