İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yemek tarifleri sitesi icin hangi kelimede yogunlasmaliyim?

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar www.yemeklerim.com sitesini yeni devraldim siteyi canlandirmak icin calismalara baslicam ama daha isin basinda dogru kelimelerle yola cikmak istyiorum. Yemek konusunda en cok kullanilan kelimeyi nasil tesbit edebilirim acaba?

Mesela

yemek
yemek tarifi
yemekler
yemeklerim
yemek tarifleri
Yemeği
Yemekleri

Bu kelimeleri nasil analiz edebilirim, yani hangi kelimenin bana daha fazla google ziyaretcisi getirebilecegi konusunda yardiminiza ihtiyacim var.

Önerileriniz bekliyorum.

Selamlar...

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Evet güzel bir kaynak, ama mantiken zaten yemek tarifi kelimesi icindede yemek kelimesi gectigi icin yukaridaki örneklerin hepsini kapsiyan bir kelime yemek. Yemek kelimesi arama sonuclarinda 10 milyona yakin bulunurken yemek tarifi 2 milyon civarinda simdi burada mantiken yemek kelimesinde sansimin digerine oranla 5 kat daha zayif oldugunu görüyorum. Buda aklima acaba düsük aranan bir kelimede ön sayfalarmi yoksa cok aranan bir kelimede arkasayfalarinmi getirisi cok olur diye bir soru getiriyor?...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5