İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yemekteyiz yarışmacısına şok gözaltı

Any0ne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Televizyonda yayınlanan Yemekteyiz yarışma programına katılan Müjde K., kadın pazarladığı iddiasıyla gözaltına alındı.

Bir ihbarı değerlendiren Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak ve qumar Büro Amirliği ekipleri, kadınları yüksek para karşılığı erkeklere pazarladığı öne sürülen Müjde K.'ye müşteri gibi davranarak irtibata geçti. Polislerle Fatih'te bir otelde buluşmak için anlaşan Müjde K., buluşma yerine Yağmur M. (22) ve Zeynep M. (24) ile geldi. Müjde K, müşteri zannettiği polislerden, kendisi dahil üç kadın için 2 bin TL para istedi. Seri numaraları alınmış paraları Müjde K.'ye veren polisler, daha sonra kimliklerini açıklayarak Müjde K. ve diğer iki kadını gözaltına aldı.

Şubedeki sorgusunda suçunu itiraf eden Müjde K.'nin, iki yıldır kadın pazarladığını, kişi başına 500 TL istediğini ve bu paranın 200 TL'sini hayat kadınlarına verip gerisini kendisinin aldığını söylediği öğrenildi. Müjde K., ifadesinde, ulusal bir televizyon kanalında yayınlanan yarışma programına katılmasından sonra işlerinin arttığını söylediği de kaydedildi. Gözaltına alınan Yağmur M. ile Zeynep M'nin de ifadelerinde, Müjde K.'nin kendilerini erkeklere pazarladıklarını öne sürdükleri öğrenildi. Şubedeki işlemleri tamamlanan Müjde K. ve diğer iki şüpheli adliyeye sevk edildi.

Kaynak

Mr.DVT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Zaten öyle programlara düzgün insan nadir katılıyor.

Lee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
manukyan vardı en büyük patronice ona özenmiş sanırım :)

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Anlayabileceğini düşünsem inan anlatırdım, düşüncemi !

düşüncenide senide!

ortaya laf atıyorsun alakasını soruyoruz gerizekalı muamelesi yapıyorsun anlayamazsınız falan filan sen anlat anlamak karşı tarafa kalsın anlatmayacaksanda o zaman laf kalabalığı yapma

modelmisin seçmemisin nesin (küfür etsem banlanırmıyım acaba).

Mr.DVT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
düşüncenide senide!

ortaya laf atıyorsun alakasını soruyoruz gerizekalı muamelesi yapıyorsun anlayamazsınız falan filan sen anlat anlamak karşı tarafa kalsın anlatmayacaksanda o zaman laf kalabalığı yapma

modelmisin seçmemisin nesin (küfür etsem banlanırmıyım acaba).

Aklın mı iyi ? O lafı anlayamıyorsan ne mualemesi bekliyorsun ?

Ben adam gibi bir yarışmacı göremedim hep orası burası açık zengin insan bozuntuları katılıyor ki onlar benim için düzgün bir insan değil ?

Neden fakir garip birisi katılmıyor ? Neyse tartışma, pm ile devam edelim, konu baltalama olmasın;)

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9

Ben adam gibi bir yarışmacı göremedim hep orası burası açık zengin insan bozuntuları katılıyor ki onlar benim için düzgün bir insan değil ?

Neden fakir garip birisi katılmıyor ? Neyse tartışma, pm ile devam edelim, konu baltalama olmasın;)

küçükken ailen tarafından çok hırpalandın galiba, düzgün yarışmacı nadir katılıyor diyorsun ben senin düzgün kavramını nerden bileyim? kimisinin oturması kimisinin konuşması kimisinin davranışları yada yarışmaya katılanların yaptığı yada yapamadığı yemekler belki senin düzgün kavramına giriyordur sorduğum zamanda zırvalıyorsun zenginlik ve fakirlik ile ne alakası var, zenginide katılıyor fakiride katılıyor oraya, kura işi şans işidir ayrıca bu tarz programlar %50'si kendi elemanları oluyor, zengin adamın vakti çok oraya buraya eğlence amaçlı katılabiliyor ama fakir adamın bu gibi şans işlerine ayıracak vakti yok o yüzden katılım oranı düşük doğal olarakta seçmelerde genelde zenginler çıkıyor, fakir katılsa diyecekki bildiğim yemek türleri makarna yumurta menemen, fakirin evine etmi giriyor katılcak elencek zaten bunu düşünerek katılmıyor bence düşünceni değiştir birde ortaya laf attığında birisi sorarsa bile sen cevap ver anlamak karşı tarafa kalsın yoksa hakkında bu embesil nede olsa herkesi kendisi gibi zannediyor derler.

içimden etsem banlanırmıyım :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122

Orası burası açık ve zengin olunca insanlıktan çıkıyormu ? Bence bir düşün yoksa durduk yerde insanlara laf atanlarmı insanlıktan çıkıyor ;)

Yemekteyiz bir televizyon programıdır ve reyting için insanların gereği yapması sağlanıyordur.Bunu garipsiyenlere şaşıyorum.

Any0ne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkadaşlar valla hep benim konularımı baltalıyonuz üzüyonuz beni konu açma performansım düşüyor lütfen ama :(

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
mathiaxbars ->
fuhuş açıklıktır. fuhuşumu anlatayım şimdi :p

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
kaş göz işareti yapmayın; banlaram ha sizi!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5