İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yemekteyiz yarışmacısına şok gözaltı

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
cık cık cık yaaa yazıda bişi yokki o sizin açık düşünceleriniz:D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
mathiaxbars
kapalı nasıl olsun !

netozgurlugu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her önüne geleni yarışmacı yaparlarsa olacağı budur işte.. inş bu program da yayından kalkar artık bir an önce..

Alpero

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haha çaktırmadan reklamda yapmıştır bu tv den :D

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
şimdi
chp-2.JPG

ile

2lt.jpg

götürücem :)

A

a.ışık

Misafir
Zaten öyle programlara düzgün insan nadir katılıyor.
buna ben de katılıyorum! o tip yarışmalara katılan kadınlar genelde orasını burasını açan cinsten, erkekler de biraz yuvarlatılmış cinsten oluyor hep! zaten yarışmada dikkat ettiyseniz, erkekler kadınlara laf atarak arada onları ayarlamaya çalışıyor.. türk örf, adet, gelenek ve göreneklerini kesinlikle yansıtmıyor! fakat önümüze atılıp bize izlettirilmeye çalışıyor. bizim türk halkımızı da onların "kişi"lerine benzetebilmek için!!

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bu program hayatımda nefret ettiklerim arasında birinci sırada. Ancak adamlar türk halkının yapısını çözdüğü için reytingleri tavan yapıyor. Kime sorsan programa uyuz oluyor, alay ediyor. Ama görünen oki bizim forumumuzda bile 1 günde 4 sayfaya çıkmış :D
Program bir şekilde çekiyo kendine demek ki :p

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Televizyonculuk anlamında şu sıralarda ülke olarak çok büyük haltlar yemekteyiz...

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
Aklın mı iyi ? O lafı anlayamıyorsan ne mualemesi bekliyorsun ?

Ben adam gibi bir yarışmacı göremedim hep orası burası açık zengin insan bozuntuları katılıyor ki onlar benim için düzgün bir insan değil ?

Neden fakir garip birisi katılmıyor ? Neyse tartışma, pm ile devam edelim, konu baltalama olmasın;)

burada sana katılıyorum show tv sapıkların baş kanalıdır.
kadının işlerini artması nasıl oluyor seyredilince onuda hiç anlamış değilim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5