İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yemre v.5 Çıktı !

yemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yemrev5.png

Şu anda kendi kullandığım tema için gelen birçok istek sonrasında daha stabil bir temayı satışa çıkartıyorum :)

Kısaca özellikleri ;

• Html5 & Css3 tasarım,
  • %100 (x)Html5 kodlama - Test -
  • Wmaracı 98 seo puanı, - Link -
  • Sade ve göz yormayan tasarım,
  • Ana sayfa için video ve müzik alanı,
  • Video ve müzik kategorileri için özel şabon,
  • Eklentisiz benzer yazılar alanı,
  • Eklentisiz manşet alanlanı,
  • Youtube, Mp3 ve Mp4 için entegre JW Player,
  • Wordpress 3.0 menü desteği,
  • Şık yorum alanı tasarımı...

Daha fazlası için demo'ya bakabilirsiniz.

Temada eklenti kullanımı en aza indirilerek sadece 1 adet eklenti kullanılmıştır.( WP-PostViews )

Temaya şu anda reklam alanları eklenmemiştir. İsteğe bağlı sidebar alanına 130*130 sponsor reklam alanları eklenebilir, nav menü alanı tek renk olarak değiştirilip teslim edilebilir.

Tema Fiyatı 50 TL'dir. Kurulum dahil 60 TL olarak yapılmaktadır.

DEMO - SATIN AL

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Gerçekten özgün bir tema olmuş. fazla cpu da kasmaz, kendi çizgin olduğu çok belli, wordpress temalarıyla kendini harcama.

yemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim :) Zaten fırsat buldukça boş vakitleri değerlendirmek amacıyla wp tema işleriyle ilgileniyorum :)

mhmt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Uzun konularda en azından "Konunun devamı.." vb. şeklinde bir buton eklenirse daha iyi olur diye düşünüyorum.
Birde herhangi bir konun sonun da bir önce ki ve bir sonraki konuya geçiş için buton eklemişsiniz. Tam bu butonların arasına " << Konular >>" vb. bir yazı eklenirse önceki ve sonraki yazıların olduğunu vurgulamak etkiyi daha da fazla attıracağına inanıyorum.

Güzel tema olmuş, iyi satışlar dilerim.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Gerçekten güzel tema. Fiyat olarak belki hak ettiği para; ama gelirimiz olmadığı için pek talep edemiyoruz. Umarım gün gelir paramız olur da alırız. :)

yemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten güzel tema. Fiyat olarak belki hak ettiği para; ama gelirimiz olmadığı için pek talep edemiyoruz. Umarım gün gelir paramız olur da alırız. :)

Teşekkür ettim :)

Uzun konularda en azından "Konunun devamı.." vb. şeklinde bir buton eklenirse daha iyi olur diye düşünüyorum.
Birde herhangi bir konun sonun da bir önce ki ve bir sonraki konuya geçiş için buton eklemişsiniz. Tam bu butonların arasına " << Konular >>" vb. bir yazı eklenirse önceki ve sonraki yazıların olduğunu vurgulamak etkiyi daha da fazla attıracağına inanıyorum.

Güzel tema olmuş, iyi satışlar dilerim.

Teşekkür ederim, devamını oku butonunu temayı satın alırken isteyen arkadaşlara ekleyip teslim ediyorum. Öneriniz için teşekkürler :)

yemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Temada ayarlanacak alanlar az olduğu ve kurulumu da ücretsiz yaptığım için panel koyup gereksiz sorgulara yer vermek istemedim. V5 kullanıcıları için gelecek olan v5.1 güncellemesinde panel de olacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5