İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni açacağım blog için tema yaptırmak istiyorum

TolgaLEVENT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar;

Kendime ait yeni bir domain ve hosting paketim var ve wordpress blog kullanmak istiyorum. Yaklaşık 6-7 aydır tema arayışları içerisindeydim ve açık söylemek gerekirse kafama yatabilen bir tasarım bulamadım ve ücret karşılığı yaptırmaya karar verdim. Sürekli takip ettiğim bir blog sitesi var, temasını, orijinal bir tema üzerinden kendisi editleyerek yapmış ben o takip ettiğim blog sitesindeki temanın, destekleyecek özellikleri de dahil olmak üzere aynısını yaptırmak istiyorum ve yine belli başlı blog sitelerinden aldığım ekran görüntüleri var, yani bu aldığım ekran görüntülerindeki özellikleri de yaptırmak istiyorum (umarım anlatabilmişimdir.) bana bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlardan pm bekliyorum. Tema ve özellikler olarak aynısını istediğim web sitesinin adresini pm olarak yollayacağım...

İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkürler...

TolgaLEVENT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üst üste mesaj yazmak istemezdim arkadaşlar ama güncel tutmalıyım

piSLiCk

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Gangstamonu nickli arkadaşa pm atmanızı tavsiye ederim ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5