İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni acılan ajansımıza

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C

CapTaiN®

Misafir
logo tasarimi dergi-kapak dizayn, el ilani gazete ilan tasarimi antik esyalar ......vs vsss
tanıtımında görev almak isteyen güvenilir ve profesionel webmasterler sitemizin tasrımcılıgını yabacak webmasterler ve aynı zamanda belirli sattlerde hergün online olabilecek webmaster arkadaslar aranıyor
referanslarımız ve is imkanımız büyük firmalarla olup türkiyenin önde gelen ajan sitelesini kurmaktır
ajansımız aksam gazatesiyle is birligi icindedir
bu arada flash dan anlayan elemanlarada ihtiyacımız vardır
not: webtasarım da profesionel olan arkadaslar bizzat online görüsme yabılcaktır
bizimle calısıp iyi bir gelire kariyere sahip olmak isteyen webmaster arkadaslara duyrulur
saygılar
TurkFederalAjan lideri
CapTaiN®

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"iyi bir gelire kariyere sahip olmak isteyen webmaster arkadaslara" YERİNE İYİ BİR KARİYERE SAHİP kisilerle baglantiya gecmenizi tavsiye ederim..

profesyonel olarak calismayi dusunuyorsaniz tavsiye edebilecegim kisiler bulunmatadir. ozele mesaj atabilirsiniz.

iyi gunler

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ben kapak dizayn neyin vesaire vesaire yaparim..arada flashtanda anlarim.
cok da profesionelim. belirli sattlerde tasrcimilk yabmak istiyorum. yabilacak gorusmelere de katilmak isterim. tek anlamadigim nokta yazi yazmayi bilmeyen bir ajan liderin aksam gazetesiyle nasil isbirligi icinde olabilecegidir.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo' Alıntı:
ajan liderin aksam gazetesiyle nasil isbirligi icinde olabilecegidir.

bak sende yazı yanlısı yapmısın ajan yerine ajans olacaktı insanlık hali takma kafana bu kadar ufak olayları :) google amca bile hata yapıyor yazımda :p

T

tahtakale

Misafir
cahveci' Alıntı:
bak sende yazı yanlısı yapmısın ajan yerine ajans olacaktı insanlık hali takma kafana bu kadar ufak olayları :) google amca bile hata yapıyor yazımda :p
Sen Angelo arkadaşı daha tanımamışsın. O damardan girmiş olaya :rolleyes:

C

CapTaiN®

Misafir
:):):):) arkadaslar sizler gibi türkce klavye kullanmıyorum is yerinde mesaj yazdıgım icin baska tuslara basmıs olabilirim veyat yanlıs biseyler yazmıs olabilirim
neyse ilgilenecek kisiler msneme muracat edebilir veat özel emsaj atabilirler

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
surasi cok manyak olmus,

'TurkFederalAjan lideri
CapTaiN® '

valla mit gibi birsey olmussun ben senden korktum :)

MP3Kaydet.COM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CapTaiN®' Alıntı:
:):):):) arkadaslar sizler gibi türkce klavye kullanmıyorum is yerinde mesaj yazdıgım icin baska tuslara basmıs olabilirim veyat yanlıs biseyler yazmıs olabilirim
neyse ilgilenecek kisiler msneme muracat edebilir veat özel emsaj atabilirler

türkçe olmayan klavyede küçük I var mı???

"sizler gibi türkce klavye kullanmıyorum "

C

CapTaiN®

Misafir
:D:D:D ne diyim abisi size gülüyorum sadece bu sitede ne kadar cok zavallaı kuru geyik yabmayı seven insanlar varmıs
turkfederal ajans ne demek biliyomusun sazan
www.turkfederal.com hek sitesinin lideriyim onun icin imzam öyle sizin gibi sazanlar anlamazlar tabi siz kuru geyikten baska bisey yabmazsınız
sizler yabıcısınız bizler hem yabıcı hem yıkıcıyız

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
birak bu isleri sen gelirken biz geçiyorduk bu yollardan federal lider falanmis, 5 dolara domain, 2 mb host alan adam lider olur yapici ve yikici oluyor devam et iyi gidiyorsun ;)

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CapTaiN®' Alıntı:
:D:D:D ne diyim abisi size gülüyorum sadece bu sitede ne kadar cok zavallaı kuru geyik yabmayı seven insanlar varmıs
turkfederal ajans ne demek biliyomusun sazan
www.turkfederal.com hek sitesinin lideriyim onun icin imzam öyle sizin gibi sazanlar anlamazlar tabi siz kuru geyikten baska bisey yabmazsınız
sizler yabıcısınız bizler hem yabıcı hem yıkıcıyız

:)

Abi hasta oluyorum böyle repliklere ya, bir w3bm4st3r, bir sen :)

Lider ne demek yahu :)

Yıkıcı falan'da ne demek :)

Ha bulunduğunuz bölgeye elektrik, internet falan sonra geldide onun hevesiylemi böyle yazıyorsunuz?

Yoksa yaşınız 12 falanmı diyeceğim, 12 yaşında bu işleri çok iyi yapan pardon yaban kişiler tanıyorum, onlar kod ile felsefe ile sevgi ile uğraşıyorlar. Böyle bastırılmış duygularını internette milleti güldürerek yapmıyorlar.

Aman ne yabdım ben şimdi, koskoca federal ajan smith'e laf ettim, umarım fbi peşimi bırakır. :D

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adam turkfederal.com un lideriyim yazmış ama domain daha alınmamış ve boşta. Rezil olmak diye buna denir işte... Daha lideri yazı yazmayı bilmiyorsa olmayan grubun diğer elemanları nasıldır kimbilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi