İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Acilan Datacentremizde 1 Mbit Hat Yanlizca 130$

T

turkplatform

Misafir
Arap' Alıntı:
sepulchral baya sey yazmissin ama www.hostim.com.tr olayıyla ilgili birsey soylememissin 2823 domaini template bir siteden toplamislar. Ayrica ben arkadaşı savunmuyorum ben template olayıyla ilgileniyorum ayni sekilde hostcini.com awbs sistemi kullanıyor ve site yine template 1424 domain barindiriyor yani senin host firmasının template sistesi olmaz tezin yanlış çıkıyor. Tekrar söylüyorum ben adamı savunmuyorum adam basta kaybediyor 20 yıl demekle zaten

Not: Egri oturmayalım.. Dogru oturalım dogru konusalim gerçi sen amuda kalkıp da konusabilirsin gibime gelebiliyor...

demek template ha
Arap harbi sen uzman olmuşun yaw

A

Arap

Misafir
ya ne

şimdi hostcini template degilmi hazır yazılım deme hazır yazılımsa neden kendi özel script yazdırmıyorda hazır yazılım alıyor sizin düşüncenize göre tabiki. Ha hazır template ha hazır script aynı şey

H

hostcu1

Misafir
yine salak salak konuşmalar başladı forumda burda zaten ufacık bi açıgınızı bulan birisi sanki her halı yemişin gibi üstüne gelir

deja_wu hoca sen işini yapmaya devam et zaten güzel hizmet verirsen forumda hemen duyuluyo mutlaka birileri öneriyo bizde gelip senden hizmet almaktan çekinmeyiz

nonamez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya arkadaslar adam bı hızmet kurmus ısteyen alır ıstemeyen almaz işiniz gucunuz agacları taslamak hele durunda azıcık meyvasını yıyın !! acaba bu elestırı yapanlardan kac kısı burayı kullandıda sorun yasadı yada memnun kaldı elstırı atıp tutmakla olmaz içine girer dener sonra yaparsın...

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
nonamez' Alıntı:
ya arkadaslar adam bı hızmet kurmus ısteyen alır ıstemeyen almaz işiniz gucunuz agacları taslamak hele durunda azıcık meyvasını yıyın !! acaba bu elestırı yapanlardan kac kısı burayı kullandıda sorun yasadı yada memnun kaldı elstırı atıp tutmakla olmaz içine girer dener sonra yaparsın...

Evet ; arka sayfadaki yazıları okumadıgın kesin. arkadaşımız eleştirelere acık bunu bize beyan etti bizde görüşlerimizi bildiriyoruz hizmeti alıp deneyin diyorsunda benim oraya makina yollamam için belli başlı kriterlerden geçmesi gerekiyor havaya makina yollarsam he sepul yollamıştı sunucu adam kaptı makinayı gitti :) dedikten sonra işin espirisi kalmıyor bilmem anlatabildim mi..

deja_wu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet sonunda birazda olsun elestrilere renk getiren arkadaslar oldu sanirim..elestrilere acik oldugumu beyan ettigim dogru fakat tek biseyi tutturup bunda ustelemeniz pek elestri etigine uygun gibi gelmedi bana 46 mesajin 30 u neredeyse ilk 12 saatte ve gene neredeyse hepsi web ile ilgiliydi benim bildigim elestri yapilir gecilir tek bi konu icin duzeltme olmazsa yada gecerli aciklama olmazsa basa donulur devam edilir burda resmen yagmalandim yani :D son yorum yapan arkadaslara tesekkur ediyorum ben hizmetimi veririm isteyen alir isteyen almaz kisilerin dusuncelerini hareketlerini yargilayamayiz bu durumda.. Saygilarimla

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
pauahruahruahurahua derim bunada yane...
elestirilere acıksan konu içerigine bakmıcan 50 kerede sorsak 50 kere cevaplıycagın ama 46 soru olsa işine gelen 2 tanesine cevap verdigin kesin.. neyse :) cevap versende umrumda degil..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5