İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Acilan Datacentremizde 1 Mbit Hat Yanlizca 130$

H

hostcu1

Misafir
eleştirilere başlasakmı :D

birincisi datacentrenız nerede?
ikincisi datacenter açmaka maliyetli bi iş sonuç olarak açtıgınıza göre paralı kişilersiniz neden hazır template kullanıyorsunuz?

deja_wu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elestri Dahil Herseye Acigiz

hic bi zaman elestirilmekten cekinmedik cunki yaptigimiz isler belli baslayabilirsiniz kisacasi :)

1. si datacentremiz gayrettepede
2. si parali veya parasiz kisi olmakla vakti daha onemli (musteri hizmetleri gibi) seylere harcamak varken site yapmak gibi bos bi ise harcamak arasinda ki farki gorebilen kisileriz.kiyasiniz bunu gostermekte :) baska varmi ?

HackerboyZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki Sizce Bir Web Sitesinin Profesyoneligi Müsteriyi Kendine Çekermi Cekmezmi Bos 0s Diyosunuzda

deja_wu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hitap ettiginiz sektorun gereklerinden ise profesyonel bir site tabiki ceker.Ama bu isle ugrasanlar ve forumlar derki bana web siteni yapip gostercegine sunucumu %100 uptime a kavustur.Sorunsuz network sagla hizim dusmesin off oldugumda sorunumu bul portallarim hata verdiginde yardimci ol v.s v.s v.s bunlar bu sektorde gercek beklentiler oldugundan herkes gibi cafcafli bi site yapip sonra bu istekleri karsiyamamaktansa bu isteklere aninda cozum icin hazirlanip sade bi tanitim templatei ile ki bunlar bu nedenle hazirlanmistir..... insanlara kaliteyi gostermeyi daha uygun gorduk.Sonuclarini getirdiklerini ve goturduklerini zaman icinde hakkimizda yapilan yorumlar gostercek ve ben inaniyorum ki sitemize bi kere bakan bi insan siteyi begenmis olsada gene az once saydigim ihtiyaclari gideremedigimiz taktirde bununla puanimizi vericek umarim sizede yeterli bi cevap verebilmisimdir ?? baska ...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Burasi Amerika degil, her ilcede bir datacenter, her koyde bir switch yok, gayrettepe'de demek ne ise yariyor cok anlamiyorum, beylerbeyi'nde olsa ne farkeder, kemerburgaz'da olsa ne farkediyor. Sanirim soran arkadas datacenter'in adi, sani, hat kapasitesi ve diger teknik detaylarini kastetti sorarken. (ben sormadim yanlis anlamayin, beni enterese etmiyor) Bir de ademiyet icin dip not, is hayatinda biz kaliteyi gostermeyi uygun bulduk, musteri memnuniyetini gosterdik gibi seyler yapildiktan sonra soylenir, yapmadan soylenince gel otur bir soluklan cay icer misin? demek zorunda kalacagiz size.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sonuç itibariyle Siteniz template..
www.templatemonster.com rullez. yapmışsınız. paralı veya parasız bu işi yapan birisi var ise tutupta sitesini template yapamaz helede üst taraflarındaki butonlar hala ingilizce duruyor böyle bir iş mümkün olamaz. datacenter kuran bir kişi webservis.gen.tr den gelcek adama bakmaz adam gibi reklamlarını cakar saga sola.. buda bir amatörlük göstergesidir. hostingalsat hostariyorum zart zurt.. böyle sitelere üye olmakla bir yerlere varılmaz. biraz daha araştırıcak olursak ilginc şeyler cıkabilir diyorum..

deja_wu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) ben size tam anlatamadim sanirim yada sizler karsilasmadiginiz icin anlayamadiniz halen... 20 yili askin suredir profesyonel olarak sektorde hizmet veren bir bilisim firmasiyiz.Firmamizin unvani farkli MARKASI (tescilli) ise Makroturk® 'tur.Sirketimiz paket ve ozel yazilimlar yazar,toptan (parakendesi yoktur) oem ve sistem bilgisayar urunleri satar,teknik danismanlik yapar,web programlamada ve network cozumlerde tartisilmaz bi liderdir.Yapilmis isleri sirket kurulusundan bu yana bellidir ve devam etmektedir.Simdide bu gune kadar kurumsal firmalara verdigi internet hizmetlerini datacentre ile standart kullanicilara sunmustur.Biz bilisimciler imalar ile degil net ve kesin sorulara net ve kesin cevaplar veririz.Umarim bu sozlerden sonra siradan hosting firmalarina dair olan sorularinizdan daha kaliteli sorulariniz ve yorumlariniz ile elestrilerinizi bize sunarsiniz saygilarim ile.. baska ??

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
20 yili askin suredir profesyonel olarak sektorde hizmet veren bir bilisim firmasiyiz.

gelelim buna..

Record expires on 27-Nov-2005.
Record created on 27-Nov-2002.

20 yıllık firmaya bak 2002 de alan adını kaydetmiş.. garip dimi ?

biraz edit lazm edit.. editliyorum şimdi..

devamı...

kardeşim web programlama zart zurt yazıyorsun güzel hoş gayet mükemmel kendi siteni neden template yapıyorsun ?

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
2. si parali veya parasiz kisi olmakla vakti daha onemli (musteri hizmetleri gibi) seylere harcamak varken site yapmak gibi bos bi ise harcamak arasinda ki farki gorebilen kisileriz.kiyasiniz bunu gostermekte baska varmi ?

böyle bir mantık varmı ? 20 yıllık iş hayatın içinde 1 haftanı veya 1 ayını ayırıp bir web sitesi yapamadın kendine template kullandın neden müşteriler cok bastırıyor onlara hizmet veriyoruz sitemizi yapamadık.. böyle bir şey olmaz ALLAH aşkına..

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar bu arada özür dilerim peş peşe mesaj yazıyorum araştırdıkca buldukca acıklama istiyorum ;) ..

şimdi gelelim diger bi konuya

20 yıllık datacenterın resmi bir adresi yok sitelerinde adrese tıklıyorum ana sayfaya yönleniyor.. birde yukarıdaki intro templateyi geçtik.. yüklenirken "loading" diyor International mı calısıyorsunuz pardon ?

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
20 yıl once domaini mi vardı zaten 1996 da register.com da bir domain 70 dolardı.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1996 da kaydetmesin okeydir... 1999 da alır.. insan. koskoca holding gibi şirketsin 2002 bırakılırmı..

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
96'da register.com domain mi satiyordu ?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Datacenterdaki kablolarla filan oyna sen bence burada bosuna vakit gecirme, 20 senenin deneyimini bu dandirik forumda bizim gibi asagi kalite sorular soran insanlarla harcama. Datacenter i da israrla yanlis yaziyorum bak..

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iletisim sayfasini kiytirik bir form ile gecistirerek ne kadar kaliteli hizmet verebileceğinizi gostermisiniz. gercek bir hosting firması bence :p

S

SeoAmo

Misafir
Ne datacenterı ya çocuk mu kandırıyorsunuz? www.ripe.net e girin, adamların sitesinin açıldığı ip adresi 212.146.135.34 yazın bunu search diyin size kocaman "anet" çıksın.

En fazla anetten sunucu kiralamışlardır.

% Information related to 'ANET-ILETISIM-MNT'
mntner: ANET-ILETISIM-MNT
descr: anet iletisim sistemleri
admin-c: FD1907-RIPE
tech-c: FD1907-RIPE
upd-to: [email protected]
auth: MD5-PW $1$aeBL4NWE$VQ7KoBKyf8o2ewdNWS8s4/
mnt-by: ANET-ILETISIM-MNT
referral-by: RIPE-DBM-MNT
source: RIPE # Filtered

A

Arap

Misafir
eleştiri

Arkadaşlar neden template e takip duruyorsunuz bunu anlamış değilim. ornek verecegim www.hostim.com.tr(hostim.net) webhosting.info ya göre 2823 domain barındırıyor. Ama sitesi template bu kadar insan template bakmıyor önemli olan hız güvenlik ve müşteri ilişkileri. Örnegin BMW yi adamlar elleri ile mi yapıyorlar hazır robotlar kullanıyorlar ama hız,güvenlik ve müşteri yaklaşımı herkesi memnun ediyor. Piyasadaki çoğu host şirketinin ticket yazılımı bile yok uyelik sistemi yok sipariş takip yazılımı yok. Siz hala niye template diye tutturmussunuz. Ayrica makrohost'un sahibi arkadasa sunlari söleyim
20 yıldır bilişim sektörü derken yazarkasadan mı bahsediyorsun 20 yıl önce 1985 yapar ve ben 6 yaşındaydım o zaman daha star1 bile yoktu. Bence forumda reklam yapma zamanını müşteri memnuniyetine harca ama eger sermayen yoksa host isine baslamadan birak www.hostun.net ben herseyi tamamladim ama reklam verecek para bulamadım. Simdide satiyorum 275 ytlye

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5