İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni açılıcak facebook uygulamasına kullanıcı ekleme!!

acilreklamcilazim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlgili arkadaşlar,

bu hafta içinde gayet basit ve "are you interested" uygulamasına benzer bir facebook uygulması yayına giricektir. Bu uygulamanın asıl hedefi, 1 ay sonra kullanıma giricek olan daha gelişmiş dating(arkadaşlık) uygulamasına hazır bir kullanıcı kitlesi oluşturmaktır.

K = 1000 kullanıcı

Sizlerden ricam 200K veya 300K veya 400K veya 500K (hangisini yapabiliyorsanız)
kullanıcıyı uygulamamıza getirebilecek olanlarınızın, bunun için maliyet ve ihtiyaç duyduğu süreyi bana PM olarak atmaları..

Dkkat ederseniz davet göndermeyi kastetmiyorum..Yani mesela herhangi hayran sayfası sahibi bana 300K kullanıcıyı 1 ayda eklemeyi taahüt ederse, 1 ay sonunda uygulamanın en az 300,000 aktif kullanıcısı olması beklenmektedir.

Lütfen mantıklı ve de oldukça ekonomik tekliflerle geliniz.. İlgisiz derecede yüksek rakamlar göz ardı edilecektir..Ayrıca bu tekrar eden bir proje olucağı için profesyonel arkadalara devamlı bir iş verme imkanı olucaktır..(minumum 2,000,000 kullanıcıya ulaşasıya kadar proje devam edecek)

Şimdiden teşekkür ederim ilginize.

acilreklamcilazim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aven, davet değil garanti kullanıcı üzerinden konuşmayı tercid ediyorum.. maliyetlerin nedir?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5