İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni açılmış bilgisi olan nedir bu ?

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunlarda para toplamak için kurulmuş bişi...Üye olan para yatırıyor ve devamında getirdiği her kişi başına prim.Ben böle çözümledim.İngilizcem yettiğince :)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
yok ben sana açıklayım bunlar faiz siteleri senin yatırdığın parayı borsada veya başka şekillerde değerlendiriyorlar ve elde edilen gelire göre faiz veriyorlar. verdikleri aylık faiz bir bankanın verdiği yıllık faizin biraz üstünde.

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bunların güvenlik durumu ne?Bunlar çokmu akıllı?Yoksa bunlara para verenlermi?Dediğini farkettim sonradan...Ya baya ilginç.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HYIP: High Yield Investment Program
Yüksek Verimli (ve Yüksek Riskli) Yatırım Programları

İyi program bulursan paranı katlarsın. Ama para yatırdığın servisin akıllı yatırım yapamama ve bu nedenle kapanma riski dolayısı parayı kaybetme riskin her zaman var.

Ama hayatta risk almazsan ve babanın yüklü bir serveti yoksa(!) başarı çok zor gelmekte :)

bu konuda tr.st arkadaşın engin tecrübesinden yararlanabiliriz sanırım. Onun tavsiye ettiği programlarla işe başlayabilirsin aslında. Yakında sitemde bu konu ile ilgili ciddi bir bölüm açmayı da planlıyorum bu arada.... :)

S

sitemerkezi.net

Misafir
bu tür adreslerden çok para kazanan olduğunu sanmıyorum açıkcası.

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende güvenmiyorum.Abi parayı kime yatırıyoruz.Onlar bu paralrı nerede değerlendiriyor.Tama bi nevi brokerlık bunların yaptığı ama böyle bişi Türkiye'de hemen kurulabilir aslında.Kendine güvenen broker arkdaşlar varsa...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
aynı sistemi TR de kurmak yasal değil. sonun konya holdingleri gibi olur. risk almadan para kazanılmaz bunu unutmayın. bende bu sitelerden yeri geldiğinde iyi para kazandım, yeri geldiğindede batırdım. bu tür yatırım gruplarında çok iyi gelir elde eden insanlar gördüm. ben şahsen denemeye devam edeceğim...

gokhankar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
risk e girmeden hiç bir şey yapamazsınız risk kaznmayıda,kaybetmeyide,işin yasal cezalarını kabullenmeyide herşeyi kabullenmektir ama ben risk oranını düşürmek isterdim doğrusu köklü bir kuruluşun kurduğu bir türk firması olsa güvenebilirim belki

S

sitemerkezi.net

Misafir
bu olay risk değil, internet ortamında heleki yurt dışında neydiği belirsiz birisine para yatırıpta adam ortakan kaybolduktan sonra, risk aldım kaybettim demek salaklıktır.

İlla risk almak istiyorsanız borsa oynayın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5