İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Açtığım Blog Sitesi Google Adsense Tarafından Banlanır Mı?

chingachgook

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Selamlar.Daha önce forum sitemde kullandığım google adsense hesabım askıya alındı.Ben de bir blog sitesi açtım eğitim-öğretim üzerine.Adsense reklamlarımı oraya yönlendireceğim.Sizden ricam site içeriklerine bakarak sitenin adsense tarafından banlanıp banlanmayacağı üzerine yorumlar yazmanızdır.Sitede kategorileri belirledim.İçerik henüz koymadım.Çeşitli download linkleri de olacak haliyle.Fikirlerinizi almak istedim.Şimdiden teşekkürler.

Site adı:
http://ogretmeninyeri.blogcu.com/

zekihin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Download linklerinden ziyade neyi indirteceğin önemli olan. Yasadışı bir durum olursa banlanman kaçınılmaz.

chingachgook

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Örneğin diyelimki bir yıllık planın download linkini versek sorun olur mu?

S

Swat

Misafir
Sitede telif hakkı olan paylaşımlar yapmadığın sürece herhangi bir sorun olmaz.

BALIKADAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yıllık plan genel bişeydir sorun olmaz ama X Yayınevinin hazırladığı bir yıllık planı indirtmen sorun olabilir. X Yayınevi de bi yerden bulmuştur o yıllık planı ama kendi tasarımı kendi ogosu olduğu için telif hakı söz konusu olabilir. Ben de tarih öğretmeniyim bu arada uzak olduğum konular değil :)

iyek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende yeni bir blog açtım karikatür üzerine. Daha önce başka bir blog kullanıyordum adsense orda yayınlanıyordu. Şimdi bu blogada ekledim hemen reklamları göstermeye başladı.

Fakat blogda +18 karikatürler var ve bunu için açılmış ayrıca kayıt var.

Banlanma açısında bir sorun olurmu?

Greenz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar geçn hafta bloğumdaki adsense yanını banlandı sebep olarak da gereksiz tıklmalar denildi. yeni bi hesap açma imkanım varmı acaba?

chingachgook

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Aynı isim ve site ile açamazsınız.Ancak farklı isim ve site adı ile deneyebilirsiniz sanırım.Ben o şekilde yaptım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5