İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni açtıgım site

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
286ss3b.jpg

Arkadaşlar yeni açtığım ingilizce sağlık sitesinde aramalar böyle bir sorun olur mu ? Bebek cinsiyeti ile ilgili 1-2 konu var ama aramalar böyle.

smd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
siten bu yapılan aramaları etiket olarak kullanmıyorsa problem çıkacağına zannetmiyorum. ama script bunları kaydedip sitenin altına tak tak döşüyorsa kasıt varmış gibi gözükür. onun dışında örneğin ben iyinette farklı iplerle bol bol bu tür şeyler arasam ve bunun sonucunda iyinet in suçlansa çok saçma olur.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Ne açısından sorun olur mu diye soruyorsun Adsense mi?
Tıklama yok yada çok az görünüyor zaten daha.

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Domain'in geçmişinden kalan hatıralar onlar :)

Yok sitenin içinde boy girl ve saks içeren kelimeleri olan konular var ama kötü amaçlı değil erkek çocuk doğurma vs. gibi.Bir zararı olur mu ,filtre yada sandbox gibi ?
Ekleme: Hem adsense hemde sandbox

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Başka nasıl gelebilirdiki zaten siteye. Konuları şöyle bi tahmin ediyorumda gösterdiğin screen deki 1-2 şey hariç diğerleri gayet normal :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Hem adsense hemde sandbox

Sandbox açısından problem olacağını sanmıyorum. Artı daha bu aramalardan kaçının sitene geldiği belli değil. Adsense'nin bir filtresi olduğunu biliyoruz. Bu nedenle kesin bir şey söylemek mümkün değil bence.

gokhan2517

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
saks çinsiyet belirtimi içinde kullanıla biliyor bildiğim kadarıyla bence okadar da büyük sorun olmaz ama sen genede meta taglarında "saks" içeren kelimelerini kaldır sayfada kalanlar içinde sağlık olsun dicez...
birde google a yeniden site haritası göndermeni tavsiye ederim. eyer alan adının eskiden kalma indexleri varsa yeni site harita sı ile siteni yeniden tanıtmış olucana inanıyorum.

Drazen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bencede site geçmişinden kalmış içeriğin temizse pek sıkıntı olacağını sanmıyorum ama şöyle birşeyde var tıklama oranı artarsa sorun mutlaka olacaktir.

Drazen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İçerik önemli haklısınız fakat google adsensede tık oranı artarsa sorun yaratacağı düşüncesindeyim.

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
İngilizce sağlık sitemde o**l s*x geçiyor. Ama sağlık üzerine geçiyor, sitede +18 resim, video felan yok. Adsense açısından sorun olurmu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5