İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni açtığınız siteler için tavsiyeler

mekan341

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
film sitesi

arkadaşlar ben bi firmadan 1000 backlınk aldım aradan 2 gün geçti sitemin hiti günlük 12bindi şimdi sitemin hiti 1 bin sitem düzelirmi

İzle Arsiv

GizliSeo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Katıldığım bir çok nokta var ama aksini legalpara ettiğim şeylerde var. Güzel paylaşım tebrikler..

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
paylaşım için tşkrler..

Rica ederim,

Katıldığım bir çok nokta var ama aksini legalpara ettiğim şeylerde var. Güzel paylaşım tebrikler..

elbette aksini düşündüğünüz maddeler olabilir ama yazdıklarım tecrübeyle sabittir :)

yararlı bir yazı oldu.teşekkürler.

Rica ederim inşallah faydalı olmuştur.

kaynak gösterip sitemde yayınlıyorum gerçekten güzel makale http://supheli.net

keşke herkes sizin kadar duyarlı olsa :) beğendiğinize sevendim.

champiolcay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel bir yazı olmuş, bütün kilit noktaları belirlemişsin bence. Eline sağlık

apartopar06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz nedense siteyi açar açmaz hit patlaması yapmak istiyoruz.sabırsız davranıyoruz :) bu konuda Yol gösterici bir makale :) teşekkürler

Bazid

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde yeni bi sitem var..daha 10 günlük ama hata yaptım, tüm içeriği birden yayımladım ve bi sürü yerde linkimi paylaştım.. Umarım ters tepki yapmaz.. Ama site şimdi istediğim kelimelerde 2. yada 3. sayfada gelmeye başladı bile..Acaba 1.sayfaya çıkarmı yoksa tam tersi düşermii ?

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Benimde yeni bi sitem var..daha 10 günlük ama hata yaptım, tüm içeriği birden yayımladım ve bi sürü yerde linkimi paylaştım.. Umarım ters tepki yapmaz.. Ama site şimdi istediğim kelimelerde 2. yada 3. sayfada gelmeye başladı bile..Acaba 1.sayfaya çıkarmı yoksa tam tersi düşermii ?

bir web sitesini oluşturduğunuzda ilk google indexi eğer 30 üzerindeyse çok tehlikelidir sitenizi ilk başlarda olabildiğince yukarıya çıkartır yaklaşık 10-20 gün sitenize hit gönderir aldığınız backliklerin kalitesine göre bu durum biraz uzayabilir kalıcı olarak üstlerde seyretmesi çok zordur çünkü gelen kullanıcılar sitenizin sayfalarını sosyal medialarda paylaşmalı ve sitenizde çok fazla vakit geçirmelidir aksi durumda index sayısı yüksek bir sitede bile hit sayınız 100 tekili geçmez. benim size tavsiyem siteniz bu kadar tazeyken yeni bir domainle içerikleri yavaş yavaş eklemek belli zaman dilimlerine yaymaktır ayrıca backlink için acele etmeyin günde sadece 1 tane tanıtım yazısı alın ve hepsi organik olsun yaklaşık 10 gün boyunca bunu uygulayın sitenizin durumuna göre buradan tekrar yardım alabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5