İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni alınan reklam hakkında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

trgy

Misafir
Arkadaşlar yeni reklam aldım foruma 1 aylığına biraz rahatsız edici biliyorum ama forum için para gerekli o yüzden aldım. 1 ay sabrederseniz sevinirim. :( :eek:

Tüm reklam alanları boşaldıktan sonra sadece ziyaretçilere reklam gösterteceğim. Bu da benden size söz. :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
adblock ile engelleyebilirsiniz ben gibi :))

Brky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten hiç hoş görünmüyor ama sıkıntı varsa yapacak birşey yok

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bence bir sakıncası yok diğer forumlardaki abartılı reklamlar kasmaya sebep olduğu için adblock şart oluyor bunlar normal.

proofweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamdan ben hiç rahatsız olmadım ,hatta reklamı fark bile etmedim ,yoksa ben ziyaretçimiyim :D

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
nerdeki reklam desem çok mu acayip olur?
Defaultta var , v3 de yok :)

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
Arkadaşlar yeni reklam aldım foruma 1 aylığına biraz rahatsız edici biliyorum ama forum için para gerekli o yüzden aldım. 1 ay sabrederseniz sevinirim. :( :eek:

Tüm reklam alanları boşaldıktan sonra sadece ziyaretçilere reklam gösterteceğim. Bu da benden size söz. :)

beni banner rahatsız etmiyor paypal bozdurmak için kullanıyorum bu forumu ama hiç kimse burada bir sikilasyon yok bozamıyorum paypalı bence forumu nasıl aktif hale getiririz onu düşünmen lazım..

T

trgy

Misafir
beni banner rahatsız etmiyor paypal bozdurmak için kullanıyorum bu forumu ama hiç kimse burada bir sikilasyon yok bozamıyorum paypalı bence forumu nasıl aktif hale getiririz onu düşünmen lazım..

Benim konumu okusan paypal bozdurabilirdin hala da bozdurabilirsin. :)

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Nickin yanındakini mi diyorsun yoksa tepedekini mi ? :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
şu her mesaja eklenen biraz abartı ama diğerleri pek etki etmiyor , yavaşlatmıyorda

T

trgy

Misafir
şu her mesaja eklenen biraz abartı ama diğerleri pek etki etmiyor , yavaşlatmıyorda

Biraz değil baya abartı ama söz verdim bi kere alana :D gelecek ay olmayacak o reklam orada ya da sadece ziyaretçilere görünecek. Tüm reklamları ziyaretçilere görünür bir şekilde ayarlıyacağım.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Gerçekten de çok iğrenç, sanki para için açılmış forumlardan birtanesindeyim. Tabiki masraflar olacaktır ama bu şekilde yapılan şey bence sadece kaliteyi düşürmektir. Eğerki bu şekilde forum ayakta duracaksa da vah forumun haline. Bence herşey tadında güzel ve gerçekten de 10 üzerinden 1 bile veremem bu uygulamaya. Umarım bir daha buna maruz kalmayız.

T

trgy

Misafir
Gerçekten de çok iğrenç, sanki para için açılmış forumlardan birtanesindeyim. Tabiki masraflar olacaktır ama bu şekilde yapılan şey bence sadece kaliteyi düşürmektir. Eğerki bu şekilde forum ayakta duracaksa da vah forumun haline. Bence herşey tadında güzel ve gerçekten de 10 üzerinden 1 bile veremem bu uygulamaya. Umarım bir daha buna maruz kalmayız.

Sonuna kadar haklısınız ama ters bir zamana denk geldik ondan böyle oldu. Herkesin ters zamanı illa ki olur bunu da bana mazur görün. iyinet'i aldım diye ben de paranın çok ve bitmeyecek olması anlamına gelmez. Bir daha böyle birşey olmayacağına söz verebilirim. Aslında site benim diyip geçebilirdim de fakat üyelerin ne kadar değerli olduğunu bildiğim için özür maksadında açtım. :eek:

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Sonuna kadar haklısınız ama ters bir zamana denk geldik ondan böyle oldu. Herkesin ters zamanı illa ki olur bunu da bana mazur görün. iyinet'i aldım diye ben de paranın çok ve bitmeyecek olması anlamına gelmez. Bir daha böyle birşey olmayacağına söz verebilirim. Aslında site benim diyip geçebilirdim de fakat üyelerin ne kadar değerli olduğunu bildiğim için özür maksadında açtım. :eek:

Öyle birşey dersen " Al başına çal deyip başka sitelere gitme " olasılığıda mevcut :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ads olanları anladıkta frmtr yi çözemedim ben :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5