İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni aşk sitesi kuracağım

D

Dot Net

Misafir
arkadaşlar elimde çok güzel bir domain var ve ben bu domaıne aşk sitesi kurmak istiyorum. şöyle birşey :
kullanıcılar aşk mesajları yazsınlar istiyorum. ama hostum asp yanı wordpress tam olarak olmuyo :( nasıl olmuyo dersenız, hem kayıt olma maili gitmiyo kayıt olanlara hemde sayfalar ısım alırken id23.php ismi alıyor bense ask-sozleri.php almasıını istiyorum ama htaccess dosyası çalışmadığı için bu da olmuyor.

normal site yapsam da o zaman da çok uğraşmak gerekıyor. ne önerirsiniz?

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence aşk sitesi yapacaksan, ya HTML çalış yada Php-Nuke Calıs arkadasım..Benim düsüncem bu.

D

Dot Net

Misafir
dediğim gibi hostum win olduğu için php de sıkıntı yaşıyorum.
html de ise herşeyi ben yazmak zorundayım. halbuki istediğim kullanıcılar kendileri girsinler mesajlarını yanı kendı kendıne güncellensin. ben sadece kontrolü ve düzeni sağlıyım.

en sonunda forum kuracam sanırım :( ama o da indexlenmiyor kolay kolay. offf

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
html olmaz ugrasamazsın berbat birsey html. Php İle Yap . Yada Asp Yazdır.

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya php bi hostbulacaksın.
yada asp öğreneceksin. veya yazdıracaksın
ikisindede extra para ödemen gerekecek. bedavaya nasıl lur dersen kayyo.com u bi dene derim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5