İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni AutoSurf Scripti Hitman v1.1

saybatli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saybatli Hitman v1.5

Bildiğiniz autosurf scriptlerinden biraz farklı bir script. Geliştirmeye açık ve üzerinde durulursa geleceği olan bir script :)

Gelişmiş Özellikleri :

- Online Sayaç Sistemi :
Bu sistemle kullanıcılarınız sitelerine eklediği kod sayesinde hem sitelerinde o anki online ziyaretçileri görebilir ve bunun raporunu gün gün görebilirler.

- Üyelik seviyeleri :
Normal üye, Süper üye olarak 2 tane ben açtım ama siz istediğiniz isimde ve istediğiniz özellikte üye seviyeleri oluşturabilirsiniz.

- Otomatik Kredi Kazanma :
Bu sistemde kullanıcı kendisine verilen kodu sitesine ekledikten sonra otomatik olarak kredi kazanmaya başlıyor. Bu krediler kullanıcının eklemiş olduğu sitenin kredi hanesine yazılıyor. Bu şekilde kullanıcınız “kredi kazan” gibi linklerle uğraşmıyor.

- Manuel Kredi Kazanma (Klasik Yöntem) :
Kullanıcı sol taraftaki menüde bulunan “kredi kazan” butonuna tıklayarak kredi kazanmaya başlıyor. Default olarak 10 sn ile ayarlı olan gezinme süresi kontrol panelinden istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

- Sitelerine Gönderilen Hitleri Görebilme :
Kullanıcı autosurf sistemi ile gelen ziyaretçilerin raporlarını görebilir ve gün gün takip edebilir. Bunun için ekstra kod eklemeye gerek yoktur.

- Gelişmiş Ziyaretçi Raporlama :
Sitenize gelen ziyaretçilerinizi takip edebilirsiniz. Nerden gelmiş, ne zaman gelmiş, sitede hangi linklere tıklamış görebilirsiniz. Ayrıca sitenizde hangi linklere tıklamış kaç tane tekil hit , çoğul hit almış görebilirsiniz. Bu ziyaretçileri sorgulatabilir nereden giriş yaptını görebilirsiniz.

- Reklam Çevirici :
Sitenize aldığınız birden fazla reklamları değiştirerek reklam alanlarında kullanabilirsiniz. Demo sitede adkur ve google reklam kodlarını her sayfa yenilendiğinde değiştirğini görebilirsiniz. Bunların dışında ayrıca banner şekliden reklam ekleyebilirsiniz.

- Tema Desteği :
Siteniz için istediğiniz temayı kısa bir zamanda hazırlayabilirsiniz. Html kodlamayı bilmeniz yada grafik tasarımcısı olmanız önemli değil. Bilgisayar kullanmayı bilin yeter.

Örnek Bir tema => http://saybatlibilisim.com/hitman_golden.png

Standart Özellikleri:
- Üyelik sistemi
- Gelişmiş Kontrol Paneli
- Her sayfa için ayrı meta ve başlıklar
- Linklerin hepsi SEF linktir.
- Toplist özelliği
- Topliste bulunan siteler için etiket sistemi
- Toplisteki site linklerinin DoFollow özelliği
- Gelişmiş arama sistemi
- Arama etiket kayıt sistemi
- E-Posta gönderme özelliği
- Yönetim panelinden düzenlenebilir sayfalar

Sistemi almak isteyen arkadaşlar beğenmedikleri bir özellik yada bunların dışında istedikleri bir özellik varsa bana söylemeniz yeterli istediğiniz gibi sisteme eklerim.

Bu işi gerçekten yapmak istiyorsanız marez scriptlere para vermeyin hem güvenlik olsun hemde geliştirme bakımından çok sıkıntı çekersiniz.
Sistemi tamamen ben kodladım hiçbir şekilde yabancı kod yoktur içinde. Şuan hala nasıl daha geliştirebilirim diye düşünmekteyim ve bir takım geliştirmeler yapıyorum. Versiyon güncellemeleri alacak arkadaşlara ücretsiz uygulanacaktır. mareze düşmemesi için Tek alan adına lisanslanacaktır.

Fiyat Olarak 80 TL düşünüyorum. Almak isteyen arkadaşlara kolaylık sağlarız yada ödeme konusunda kendi önerileri varsa değerlendirebilirim.

Demo Adresi : Hitman v1.1

Script hakkında eleştirinizi sakınmayın

Konu multitopictir

PM ile yada [email protected] dan görüşebiliriz.
resim.asp

Saybatli Hitman v1.5 Yükseltildi.

Eklenen Yeni Özellikler :
Üyelerin Banner Ekleme Özelliği :
Kullanıcılarınız sitenize sizin belirlediğiniz kredi karşılığında kendi bannerlerini ekleyebileceklerdir.
Banner yerleri sitenin ortasında bulunan kısım, sol tarafta bulunan kısım ve surf sayfasında bulunan kısım olmak üzere 3 alan mevcuttur.
Bu özelliği kullanmak istemeyen site yöneticileri yönetim panelinden kapatarak normal kendi adsense vb. reklam kodlarını ekleyerek sitelerinde yayınlayabilir.

İyileştirmeler
- Güvenlik geliştirildi.
- Admin Paneli geliştirildi.
- Surf Sayfasında ki bazı hatalar giderildi.

Daha fazlası için scripti kendiniz inceleyin :neacaba:

Bu yükseltmeyi scripti satın alan herkese ücretsiz uygulancaktır.

gittigidiyor üzerinden ödeme alınmaya başlandı...

saybatli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güncel... iyi kötü en azından bir yorum yapın :)

hastesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script geyet güzel, eline sağlık. Merak ettiğim bi'şey var. Böyle bi' sistemin bize zararı var mı? Diğer forumlarda görmüştüm sanırım, sandboxa falan düşürüyormuş.

saybatli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir zararı yok ziyaretçilerin hepsi gerçek ziyaretçi olduğundan dolayı bir sorun olmaz. Bu sistemlerin en çok alexa ya etkisi oluyor... Birde dizin özelliği sayesinde backlink almış oluyorsunuz.

ßyJesteR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hit programları yerine ben bu tarz scriptleri yeğlerim. çünkü ziyaretçi gerçek kişi bende başka bi sitede üyeyim . alexada gayet hızlı düşüyorum.

saybatli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

saybatli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Saybatli Hitman v1.5 Yükseltildi.

Eklenen Yeni Özellikler :
Üyelerin Banner Ekleme Özelliği :
Kullanıcılarınız sitenize sizin belirlediğiniz kredi karşılığında kendi bannerlerini ekleyebileceklerdir.
Banner yerleri sitenin ortasında bulunan kısım, sol tarafta bulunan kısım ve surf sayfasında bulunan kısım olmak üzere 3 alan mevcuttur.
Bu özelliği kullanmak istemeyen site yöneticileri yönetim panelinden kapatarak normal kendi adsense vb. reklam kodlarını ekleyerek sitelerinde yayınlayabilir.

İyileştirmeler
- Güvenlik geliştirildi.
- Admin Paneli geliştirildi.
- Surf Sayfasında ki bazı hatalar giderildi.

Daha fazlası için scripti kendiniz inceleyin

Bu yükseltmeyi scripti satın alan herkese ücretsiz uygulancaktır.

gittigidiyor üzerinden ödeme alınmaya başlandı...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5