İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni bir domain satis sitesi

M

murme

Misafir
ben üye oldum bu arada 5$ para degil hem 100 tanede domain monitor kredisi hediye ediolar

M

murme

Misafir
ben godaddy ye güveniyorum ii bi site gibi bakalım umarım işimizi görür görmesede 5$ senelik üyelik ne olucak ki para degil :D

M

murme

Misafir
godaddy fazla cekcek olabilirmi öle bi sacmalik :D ben 50tane domain aldim belki adamlardan hiç fazla cekmediler simdimi cekcekler: D

R

REdBuLL

Misafir
kusura bakma arkadaşım biz senin kadar tecrübeli değiliz :)
domain konusunda.
orasının godaddy olduğunu da bilmiyordum.

E

eyciey

Misafir
Bu işi bi tek ben anlamadım herhalde buraya üye olunca bize ne gibi bir avantajı oluyor ?

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@eyciey

Siteye 5 $ verip uye oluyorsun sana domainlerini acik arttirma usulu satma sansi taniyor. Sen domainine bir deger biciyorsan domainin guzelse alicisi cikacaksa acik arttirma usulu ile satiliyor. Araci firma normale gore alacagi komisyonu cok dusuk tutuyor bunun da nedeni yillik 5 $ verip uye olmus olman. Kisa ve net domainlerini acik arttirma usulu satmak isteyenler icin hazirlanmis godaddy destekli bir site.

Iyi calismalar ...

E

eyciey

Misafir
Ama yinede satamazsan paran yanıyor :) Bunun % kaç komisyonu sedonun %10 du hatırlamıyorsam.

Jabba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 dolar yanıyor yani koca bir yılda 3 tane kola az iç zararrın kapandı al sana :)

sarkes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok eski bir konuyu uste tasidigim icin kusura bakmayin ama tdnam.den satis islemini yapip tamamlamis birisi tam proseduru anlatabilir mi? parayi nasil aldigini ozellikle. bir de sunu sormak istiyorum, satisa cikardigimiz bir .com domain i icin .net olan versiyonunu da alalim mi once? insanlarin fikir edinip .net ini alip erken davranmamasi icin. simdiden tesekkurler

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
u sıte çok uzun suredır açık zaten 1,5 - 2 yıl once uye oldum bir çok domaınımı koydum sadece 1 tanesı için teklıf geldı onuda satmadım zaten, pek ıyı bır site değil bana gore ben kullanırken sadece domaın satmak ıcındı şimdi değiştiyse bılemıyorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5