İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni bir domain şirketi 1 domain aldım

D

danonelast

Misafir
türkiyeden ilginç bir domain kayıt şirketi tanıtmak istiyorum size bilmem belki diyeceksiniz ben 9 dolara kdv dahil ucuz alıyorum ama benim tanıttığım firma 14$ kdv dahil veriyor ama kontrol panelini gezmek isterseniz eğer aşağıda verecem kısaca tanıtmak istiyorum öncelikle bu firma bir türk firması ama yabancılarada satıyor sanırım ama özelliği o değil tabi 14 dolara aldığınız bir domainin içinde size" url forward , pop3 mail , full dns yönetimi , alan adı avcısı (eğer bi domaini bekliyorsanız) , icann onaylı ns kayıt hepsini ücretsiz 14$ ın içinde alabiliyorsunuz ve dünyada daha önceden hiç görmediğiniz bir yönetim paneli var register.com u yakında bırakıyorum ve bu türkçe siteye geçicem domain ile ilgilenenlere öneririm bizzat ben referansım ucuzcularada "pahallıdır vardır bir hikmeti ucuzdur vardır bir illeti" diyoruz ve konumuzu açıyoruz saygılar

danone (son)

:)

şirketin resmi adresi www.realtimeregister.com/tr/

kontrol panel demosunu görmek için https://secure.realtimeregister.com/demo/tr/index.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5