İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni bir Forum Nasıl Canlandırılır?

onurweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, yeni bir forum sitesini geliştirmek,üye kazanmak ve canlandırabilmek için ne tür çalışmalar yapılabilir.Tek başına içerik eklemek çok vakit alıyor.
Postçu bir arkadaş bulsak,onlarda copy/paste çalışıyor.Yeni sitede kimse yönetici,mod olmak istemiyor.
Sizler yeni bir forum kurduğunuz zaman nasıl geliştirdiniz? Lütfen fikirlerinizi paylaşırmısınız.

Not:Lütfen ,forumlar artık iş yapmaz ,hiç başlama tarzı yorumlar yapmayın.Çünkü genel bir forum değil,bir konu üzerine açılmış forumdur.

Kriptex

1
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba, yeni bir forum sitesini geliştirmek,üye kazanmak ve canlandırabilmek için ne tür çalışmalar yapılabilir.Tek başına içerik eklemek çok vakit alıyor.
Postçu bir arkadaş bulsak,onlarda copy/paste çalışıyor.Yeni sitede kimse yönetici,mod olmak istemiyor.
Sizler yeni bir forum kurduğunuz zaman nasıl geliştirdiniz? Lütfen fikirlerinizi paylaşırmısınız.

Not:Lütfen ,forumlar artık iş yapmaz ,hiç başlama tarzı yorumlar yapmayın.Çünkü genel bir forum değil,bir konu üzerine açılmış forumdur.

Bir kere özgün içeriğe saygı duyarım ancak c/p de gerekiyor ilk aşamalarda googleda aramalarda çıkman için yoksa sırf özgün içerikle uzun süre beklersin belki tek senin siten çıkar aramalarda ama zor olur yani.

onurweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki copy/paste nin çok büyük zararı olurmu.Yani ilk başta kopya içerik ,aralarda özgün makaleler.Bu süreç 1 ay sürecek ve sonra tamamen özgün olacak.
Örneğin 500 adet kopya içerik girdiğinde wordpress olsa hemen filtreye girer.Vbulletinde sıkıntı yaratırmı hemen.

Sezer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben ilk basta acarken Forumun tüm Ayarlarini yaptim yani Konu acmadan önce Tüm Ayarlari halletim Sitemap Eklenti felan hersey yani bunlari yaptiktan sonra Hit olan Konu ac icerisine Anahtar Kelimeler felan ekle Tek Basinada canlandirabilirsin Net'de fazla olmayan ve Hit getiren bir Konu düsün ve Özgün yayinla ve Cevap yazmadan Linkleri göremesin felan yani böyle Eklentide kur gayet canli olur Baslangic icin öyle devam et zaten Forum tek Kelime üzerine kurulu ise bi süre sonra geri gelirler Üyeler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5