İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Bir iş...Harika Bir İş

korayx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dünyanın En Hızlı Büyüyen 500 şirket arasında 37. olan Firmamızda internetten çalışarak para kazanabilirsnizi detaylı bilgi www.koraymetin.ws detaylık bilgi ve açıklamalar sitemizde

i

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
(.ws alan adları .com dan sonra en çok kullanılacak olan son ek olarak gösteriliyorlar çünkü .ws , .website kelimesini işaret ediyor(.com; computer ya da company kelimesini işaret eder ) tamamen atmaca bir cümle olmuş.

ayrıca insanlar internet gibi küçük bir yerde gidip anasiteden almak varken niye gelip bizden alsın domaini ayrıca bu sistemin üyesi çoğaldıkça çökeceği kesin niyemi piramit sistemlerde her zaman üsteki bir kısım kazanır alttakiler ancak hayal kurar sistemin üyesi çoğalmadan üye olup sabredenler biraz malı götürür ve sonuç çöküş ben bunu bilir bunu söylerim....

graf von beelzebub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi güzel ama ondan önce sitende karakter encoding belirt ki türkçe karakterleri abuk subuk görmeyelim

D

doLob

Misafir
sen o kadar parayi kazansan burada 3-5 kurus kazancam diye milletin agiz kokusunu cekmezsin

sayisal lotonun formulunu cozenlerden biride sensin sanirim :)

B

Baria

Misafir
nakit eline geçen para var mı? yani cebinde yada bankanda

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yine bir "SAT-KAZAN" kampanyası daha..

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
http://www.koraymetin.ws/iletisim.htm

Bu arada burada kendimden de bahsedeyim ben 1986 Ankara doğumluyum.
1993 yılından buyana Muğla'da yaşıyorum ve şuan Muğla Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunda eğitimime devam etmekteyim.
----------------------------------------------
Arkadaş benim okulda okuyormuş, bi araştırayım kimdir ? :)

BlueBlood

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.com commercial olmasın :p computer company biraz bomba olmuş herhalde

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arkadaş bana 16-17 yaşındayken benim hevesli, köşeyi kısa yoldan dönme isteğindeki hallerimi hatırlattı. :) neyse böyle amatör bi siteyle iş yapmak için yanlış forumdasın diye tahmin ediyorum. kusura bakma

graf von beelzebub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.com heryerde "commercial" demektir.
hatta bunu belirleyen icann ilk olarak "commercial" anlamının kısaltmasını .com olarak amerika içni belirlemiştir, garip bi cumle oldu ama ".com" global bi extension'dır, istisnasız olarak anlamı "commercial"dır.

D

doLob

Misafir
graf von beelzebub' Alıntı:
.com heryerde "commercial" demektir.
hatta bunu belirleyen icann ilk olarak "commercial" anlamının kısaltmasını .com olarak amerika içni belirlemiştir, garip bi cumle oldu ama ".com" global bi extension'dır, istisnasız olarak anlamı "commercial"dır.
umarim bu bana degildir (saka yaptim anlamadin sanirim :))

B

bedava.dk

Misafir
manyetic' Alıntı:
piramit sistemlerde her zaman üsteki bir kısım kazanır alttakiler ancak hayal kurar sistemin üyesi çoğalmadan üye olup sabredenler biraz malı götürür ve sonuç çöküş ben bunu bilir bunu söylerim....

+1000 katiliyorum.

graf von beelzebub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doLob' Alıntı:
umarim bu bana degildir (saka yaptim anlamadin sanirim : ))

genele diyim kurtarıyım :)

valla öyle bir cumle yazmıssın ki ciddi olarak okuyuncada olabilir, geyik olarak bakarak okuyuncada olabilir gibi geliyo eh

neyse, sonuc olarak com = commercial anlamında kullanılır : )

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bir bonusta benden

manyetic' Alıntı:
(.ws alan adları .com dan sonra en çok kullanılacak olan son ek olarak gösteriliyorlar çünkü .ws , .website kelimesini işaret ediyor(.com; computer ya da company kelimesini işaret eder ) tamamen atmaca bir cümle olmuş.

ayrıca insanlar internet gibi küçük bir yerde gidip anasiteden almak varken niye gelip bizden alsın domaini ayrıca bu sistemin üyesi çoğaldıkça çökeceği kesin niyemi piramit sistemlerde her zaman üsteki bir kısım kazanır alttakiler ancak hayal kurar sistemin üyesi çoğalmadan üye olup sabredenler biraz malı götürür ve sonuç çöküş ben bunu bilir bunu söylerim....
ws uzantısı samoa denilen yerin ülke kısaltmasıdır. ws nin website diye sunulması sazan avıdır yani pazarlamadır. domain uzantısının çok kullanılacak son eki diye bir şey yok . domainden çok kaliteli içerik iş yapar. global domains firması maalesef piramitte değil, doğrudan satış veya yeni moda adıyla network marketing denen sistemi kullanıyorlar ki bu tamamen yasal ve çökme ihtimali çok düşüktür. ödenen ücretler sözleşmeli hizmet alımıdır. son olarak deyineceğim nokta küçük site büyük site konusu. bir çok büyük firma satışlarını arttırmak için küçük siteleri kullanıyorlar ve çok iyi geri dönüşler alıyorlar. küçük siteler belli ve özel bir kesime hitap eder. anasite olayına gelince amazon başı çeker bu olayda. sadece benim tanıdığım 2 kişi varki o küçük dediğin sitelerle aylık $10000 üstü komisyon kazanıyorlar.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yaa ezmeyin oakadar ... adam adına site acmıs ad soyad Altada her topliste uye olmus banner koymus site resimleri ordan burdan asırma ... Koray kardesim bunları bosver gercekten maksadın hizmer olsun once . Toplist acan acana niye hit alayım die bak sende ac hitin bol olur ama para işi yaş .. Onun icin biraz bişeyler vermen lazım ki alasın ... Bol sans . kolay gelsin

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben koray adına çok umutsuz değilim. mutlaka kendine uygun bir iki müşteri bulur yaşına başına uygun ama arkadaşın en büyük talihsizliği , ergenlik çağlarını surf yap kazan,mail oku kazan ve diğer abudik para kazanma yöntemleri ile harcamış (ben de dahilim) kişilerin olduğu bu foruma bu postu atmasıdır.

koray kardeşim , canım arkadaşım. abudik yöntemlerle eskaza kazanacğın paralar da abudik olacak bugünden yarına elinde kalacak tek şey nacizane avuçlarını yalamak olacaktır. hepimiz bu süreçleri yaşadık , forumlarla maillerle ilan siteleri ile adam toparlamaya çalıştık haftalarca.ama sonuç hep sıfır oldu.

zamanın varsa ve webi seviyorsan git güzel güzel programlama öğren tasarım öğren.zamanın yoksa da hiç yorma kendini.inan zaman kaybı bunlar.heleki bu forumda..

yemezler.

DJY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece zaman kaybından başka hiçbir işe yaramaz bu sistem. varsa boş zamanı olan uğraşsın derim.

korayx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni Bir İş Fırsatı

Türkiye'de henüz yeni bir iş ben 2.5 aydır yapıyorum geçen ay paypal hesabıma 92 $ aldım www.koraymetin.ws/odeme.GIF ben başladığım ilk hafta çalıştım ve 12 kayıt yaptım. Ama bunların 2 veya 3 ü çalışdı ben derslerden dolayı fazla zaman ayıramadım. ona rağmen işim kendi kendine büyüdü detaylı bilgi www.koraymetin.ws bulabilirsinz.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mlm işi herzaman zevklidir özellikle alt üye bulabiliyorsanız sizin içinde çok karlı olabilir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5