İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Bir Ortaklık Sistemi

erolcam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ortaklık
Eğer bir web siteniz varsa veya sitemizi dost ve arkadaşlarınıza e-mail ile bilgilendirmek koşuluyla duyurarak SanalArkadas.org arkadaşlık sistemimize üye göndererek para kazanmak isterseniz. Lütfen Başvuru Formu nu doldurunuz.
Sistem Nasıl Çalışıyor!?
Webmasterlar : Sitemizde doldurmuş olduğunuz Başvuru Formu ile ortaklık başvurunuz kabul edildikten sonra üye ortaklık numarasını içeren linki sitenize veya e-mail ile gönderdiğiniz link sonuna eklemeniz gerekmektedir.Size ait ortaklık numarasını taşıyarak sitemize gelen her ziyaretçi üye olduğu ve üyelik kayıtları SanalArkadas.org tarafından kabul edilip aktif edildiği takdirde herbir üye için 0.1 YTL kazanacaksınız ayrıca bu kazancınıza ek olarak gönderdiğiniz her üyenin üyeliği süresince SanalArkadas.org e yapacağı her ödemeden %10 ortaklık payı alacaksınız.Bu oran gönderdiğiniz üye sayısına oranla %50 ye kadar yükselebilmektedir. Ortaklık hesabınızda bulunan para 30 YTL olduğunda tarafınıza ödeme yapılacaktır.
Ortaklık Hesabınızın durumunu Satış Ortaklık linkinden izleyebilirsiniz
Üyeler : Bildiğiniz gibi sistemimize üye olan kişiler diğer üyelerimize ait iletişim bilgilerini satın alabilmektedirler bu nedenle gerçekçi profil kayıtları ile sistemimize üye olan kişilerin iletişim bilgileri diğer üye veya üyeler tarafından satın alındığında, bilgisi satın alınan üyemiz yapılan ödemenin %25 ini kazanacaktır. Ancak satış ortaklığına kabulunuz ve bilgilerinizin satın alınması için üye bilgilerinizin fotoğraflı ve tam olarak doğru ve gerçekçi olarak girilmesi gerekmektedir. Telefon teyidi alınamayan ve fotoğrafı bulunmayan üyelerimiz bu hizmetten faydalanamayacaklardır.E-Mail adresinizin satın alınma sayısını üye kontrol panelinizden her zaman güncel olarak gözlemleyebilirsiniz.
Tarafımızdan ortaklık onayı verilmeyen üyelerimize kesinlikle ödeme yapılmayacaktır.

SanalArkadas.org Site Yönetim

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
prosödür çok.

hendek bulup deve atlatmak daha az zaman harcar. ama tabi değerlendirmek istiyen olabilir.

ama rakamlar konusunda bunca ezimete 0,1 ytl biraz düşük :(

erolcam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
0,1 ytl 100 üyede 10 ytl eder tabiki sistemimiz büyüdükçe bu rakamlar artacak iyi hiti olan arkadaşlar için 100 üye çıkrmak 1-2 günlük çaba gerektirir ve bu arkadaşların normal üye olarak kaydetikleri üyeler gold üye olursa + bir kazanca ulaşacaklar.

patavatsız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteye göre değişir bence üye olma oranı çok yüksek diye düşünüyorum şahsen ben deniycem

FalconBB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birçok bundan daha fazla veren sponsor varken bunu kullanmak enayilik :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Merlin: Kullanicidan alinan verim yuksekse verilir, Turkiye'deki kullanicidan 2E verecek kadar verim alamazsin. Sartlar boyle.:)

falconbb: Siz kullanmayacaksaniz , gereksiz yere konuyu kirletmeyiniz.

FalconBB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
patavatsız;315640' Alıntı:
Ben bullanıyorum ve gayet verimli? enayilik mi şimdi bu??? nasıl bir hitaptır öyle..

kullanıomusun tebrikler dewam et o zaman bi gün para alırsanda haber ver belki bizde kullanırız.Üyeliğini aktif etmeyi başaramayan o kadar insan varken

1 üye eşitir 0.1 ytl

300 üye eşittir 30 ytl

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ücret tabiki az

yabancı siteler bayan üyelere 2 dolar erkek üyelere 1 dolar veriyor :D

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Hani kadın erkek eşitti yalan oldu bu eşitlik :)

Şaka biryana üyelik başına değilde tıklama başına olsaydı bu sistem ilgi çekebilirdi ama üyelik bu ya, üye kazandırıyorsun... Şimdi bir forum sitesi açsam üye başına 0.04 verebilirim... Tıklama olsa bence daha ii olur.. Yada fiyat biraz arttırılmalı 0.05 hakkıdır diye düşünüyorum.

Kolay gelsin

erolcam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizin görüşleriniz üzerinden çalışmalara başladık arkadaşlar tıklama başına yapmayı düşünüyoruz gereken bilgiyi buradan size ileteceğim.İlerde bir kaç üye olan arkadaş var onlara ücretlerini de göndereceğiz onlarda burda yazarlasa aldık diye memnum olurum.En azından güven sağlarız.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
tıklama oranı düşük fakat, site biraz eg-zotik gibi durduğundan gönderdiğiniz ziyaretçilerin çoğu üyelik açacaktır ve eğer ortaklık sisteminin sayacında bir sorun yoksa, güzel kazanc elde edilebilir.

fakat, birde şu yönden bakarsak, 1000 üye yollandığında 100 ytl alınıyor. kendim bir arkadaşlık sitesi açıp, 1000 üyeye ulaşırsam zaten her ay en az 100'e yakın bir getirisi olacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5