İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni bir para kazanma yolu! NetBux

eViL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar uzun süredir, buraları takıp edıyorum gerek sedo gere live search gerek domain trafik cok guzel yazısmalar oluyo devam :) ama yazmak kısmet deılmıs evet benımde sıze onerecegim netbux sadece arama yaparak para kazanıyorsunuz tabı bunun bır guvenlığı var. ve gunde max 40 search yapabiliyoruz. search başına ise 0.02 euro kazaniyoruz. yanı bu sonuca gore ayda max 24 $ kazanabılırız. ama refferer mantıgı ıle calısıo ne kadar refferer o kadar para . adamlar about da herseyı mantıklı yazmıslar. bu arada ödeme sadece paypal ile olmaktadır. benım su an 10. gunum ve bı 20$ a ulaşım 4 refferer ile.

http://netbux.org/?r=47818

buda benım reffer alarak uye olmanızı sağlar.Denemeli.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ehuehue kardesim uzun suredir kayıt olmamısın aklına referer yazacagın zaman mı kayıt olmak geldi bari ilk mesajında yazmasan yani forumdan biri yassın seve seve üye olurum ama böle ilk dakkada ilk gol yazık akıllı gecinen insanları pek sevmiyorum kusura bakma :(

eViL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç önemli deil, maksat paylaşım .. tekrar hatırlatıyorum kesınlıkle paypal acount olmalı ödeme için.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oldukça yeni bir servis ama yabancı forumlarda ödeme yaptığı söylenmekte.

eViL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.getpaidforum.com

en iyi forum bu sitelerle ilgili internet make money olayi. sırf bu site icin 20 sayfa yorum yapilmis ve odendigi soyleniyor.daha yeni her olayda oldugu gibi ba$ından giren kaymak yer :)

eViL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son kez ve uzun bi açıklama.

arkadaşlr üye olduktan sonra search vr sitede burdan gunde 40 kere search ediyoruz ve bıze search sonuc larını banner la gosterıo back to search dıyıp tekrar yapabılırız. 24 saat içinde 40 kere search yapma hakkımız var. her 24 saatte 40 kere 0.02 x 40 = .80 $ sızın altınızda bırı uye olursa %100 kazanç size ama sızın altınızın altından para komısyon gelmez. 50$ oldummu odeme yapılır her ayın 15 ınde 50$ bırıkmıs ıse paranız paypal'de.

10 kısı altınızdan uye oldu ve her gun 40 search yaptı kı bısey dııl . max 30 dk ayda 264 $ kazanıosunuz.

:) yoruldum.

R

rolfgrin

Misafir
buna harcayacağınız zamanı programlama ya da grafik öğrenmeye harcasanız çok daha fazla şey kazanmış olursun

her kazanç $ ile olmaz bunu unutmayın derim ben

eViL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dediğim gibi ayın 15 ını beklıyorum paypal odemesi için neden ayda 24$ ıle kıyaslıyorsunkı altından 10 kişi uye olursa onlardan 100 % kazanç var yanı 10 kısı uye yap altında 264$ para az bi paramı? ayın 15 ine az kaldı :)

R

rolfgrin

Misafir
eViL arkadaşım, bizim demek istediğimiz 24$'ın büyük ya da küçük olması değil, aynı zamanı daha yararlı şeylere harcayabileceğin ve bunun sonucunda daha büyük gelirler elde edebileceğin.

Mesela bilgi gibi.
Şu forumda bakıyorum da, çok iyi bilen insanlar var. Mesela google hakkında konuşan kişilerin içinde güncel yabancı makaleleri takip edip konuşanlar var, bir de işkembeden atanlar var.

Bilgili birisi olmak inan 24$'dan daha değerli, biz bunu demeye çalışıyoruz.

Öyle değil mi arkadaşlar?

eViL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet , netbux bu ay ıcın odemelerıne basladı 1 ıle 15 gun luk bı odeme surecı var sanırım bu ısı ılk yapanlardan bırıyım 50$ kazananlar ıcın odeme basladı. o ıspat resımlerını yazıları falan hurrıyetten kaynak gosteren benım. :) 15 gun var bu olayın sonucu ıcın bakalım nedır durum alaveremı gercekten odıyeceklermı 15.000 $ bı odeme yapacagını acıkladı netbux sıtesınde. en kısa surede sıze burdan bılgı vericem.

P

Parae

Misafir
ödeme yaparsa hemen altıma onlarca alt üye toplarım .. ama sanmıyorum yapıcagını ...

eViL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakalım gorelım 95 kısı var benım altımda :)

W

W3BMASTER

Misafir
oha... 95 alt üye yapmıs... parae senin siten vardı paraevi die ne oldu yaa.. veya ona banzer güncel para kazanma siteleri bilen varsa bi zahmet özele adresi yazsın.ama turkce olsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5